Francuski koncern Danone promuje islam na polskiej wodzie mineralnej?

Reklama

Miriam Shaded wrzuciła na swojego Facebooka post, w którym sugeruje, że grafika na nowej etykiecie wody gazowanej Żywiec Zdrój przypomina jej symbol islamu.

Miriam Shaded, to niezłomna chrześcijanka, która od wielu lat "walczy o zachowanie wolności, bezpieczeństwa i wartości europejskich" na swojego Facebooka post ze zdjęciem etykiety wody "Żywiec Zdrój", na której dopatrzyła się symbolu islamu.

Zdjęcie użytkownika Miriam Shaded.Zdjęcie użytkownika Miriam Shaded.

- Nie wiem jak wy, ale ja już nie kupuje. Spółka Żywiec to przecież część grupy Danone, mająca siedzibę we Francji, "która przechodzi akurat niezwykłą zmianę kulturową i społeczną".

Żywiec Zdrój odpowiedział pani Shaded, informując że "kompozycja widoczna na etykiecie jednoznacznie pokazuje biwakowanie nocą". - Znajduje się na niej symbol namiotu, księżyca i trzech gwiazd oraz napis >z wodą w plecaku na super biwaku<.

Miriam Shaded jest działaczką społeczną i prezesem Fundacji Estera, która zajmuje się pomocą syryjskim chrześcijanom. Urodziła się w Warszawie, jej matka jest Polką, natomiast ojciec z pochodzenia Syryjczykiem.

Autor: 
Z.B.Foto: Telewizja Republika/ Miriam Shaded / Youtube/Facebook
Źródło: 
PL PORTAL PL

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:

Reklama