Putin: Angela Merkel planuje Europejczykom holocaust

Reklama

Unia Europejska stała się faszystowskim państwem zarządzanym przez Angelę Merkel twierdzi prezydent Rosji Władymir Putin, ostrzegając iż Niemcy znów „zaczynają maszerować” i usiłują „podzielić i podbić wolny świat” przez „spuszczanie terrorystów ze smyczy”.

Kanclerz Niemiec, Angela Merkel, zastraszaniem i terrorem zmusiła słabsze kraje europejski do poddania się jej woli, twierdzi Putin. Obecnie sprawuje faktyczną kontrolę nad wielkim obszarami kontynentu, od Francji na zachodzie, do Rumunii na wschodzie.

Następna faza jej Planu Generalnego to eksport terroru na kontynent – i poza nim. Po wpuszczeniu – i to tylko w 2016 roku – 1.5 miliona muzułmańskich migrantów do Niemiec, kanclerz Merkel twierdzi, iż „śmieszą ją” statystki mówiące, iż obecnie w Europie przebywają na swobodzie dziesiątki tysięcy dzihadystów.

Według Putina, Angela Merkel używa ISIS jako swoich oficerów SS. Dżihadyści rozprzestrzeniają się z Niemiec na wszystkie państwa europejskie, wykorzystując politykę otwartych granic i aktywnie zwalczają demokratyczne instytucje.

Niedługo potem, gdy Merkel objaśniła światu, że Niemcy nie są już sojusznikami USA i Wielkiej Brytanii, Putin ostrzegł, że spisek Nowego Porządku Światowego, mający na celu zniszczenie narodowej tożsamości oraz liwidacji narodowej kultury jest prawie gotowy.

Autor: 
----
Źródło: 
govtslaves.com

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:

Reklama