Najczęściej Czytane

Wykaz pomników i miejsc w Polsce, gdzie gloryfikowane są bandy OUN – UPA
Oto wykaz pomników i miejsc w Polsce, gdzie gloryfikowane są bandy OUN – UPA. Na tej liście, pojawiło się sześć miejsc, skalanych obecnością monumentów poświęconych banderowcom:
W tym mieście wstyd mieć jedną dziewczynę, bo wszyscy mają po TRZY
Miasto Dunguan to naprawdę niezwykłe miejsce, bo mężczyźni nie mają tam żadnych szans na samotność co więcej, na randkach to kobiety płacą rachunki. Wielu mężczyzn na całym świecie niepokoi pytanie, jak znaleźć dziewczynę, ale nie mieszkańców
PROPAGANDOWE KŁAMSTWA NA TEMAT BASZSZARA AL ASADA
Kto był w Syrii przed wybuchem wojny domowej wie doskonale, że al-Asad nie był i nie jest żadnym krwiożerczym dyktatorem. To media zachodnie: USA, EU i Izrael wykreowały al-Asada na sadystę – dyktatora.
Odebrać Niemcom przywileje i zastosować zasadę proporcjonalności
Niemiecka mniejszość w Polsce stoi ponad prawem i należy to znieść. Otóż, grupa Polaków w Niemczech (niemieckich obywateli o polskich korzeniach) to około 2,5 mln, grupa Niemców w Polsce to ok. 150 tys. Niemcy otrzymują od 600 tys. do 1 mln euro na p
Żydzi w odwecie za terroryzm burzą domy islamistom, a Europejczycy malują serduszka na chodnikach
Izrael wie jak postępować z terrorystami muzułmańskimi. Wystarczy podejrzenie, a dom w którym mieszkał zamachowiec jest burzony przez buldożery. Nie ma innego wyjścia i takie prawo należy zastosować w Europie. Dość poprawności politycznej. Europejski
ZAPROSILI WIELE GWIAZD. TYLKO DODA ZGODZIŁA SIĘ ODWIEDZIĆ DZIECI CHORE NA RAKA
Jak co roku w Dzień Dziecka, fundacja Spełnionych Marzeń zaprasza celebrytów do odwiedzania dzieci chorych na raka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Prezes fundacji rozesłał zaproszenia do wielu gwiazd.
Włochy wydadzą "osadnikom" z Afryki 200 000 paszportów z wizami Schengen. Zaleją Północną Europę.
Włochy chcą przeprowadzić tajną misję i zalać Północną Europę imigrantami z Afryki i Bliskiego Wschodu.  Misja przerzutu imigrantów nosi kryptonim "opcja jądrowa". 
Humanitarny artysta zdobi tatuażami piersi kobiet cierpiących na raka
Rak piersi jest najczęstszym typem nowotworu wśród kobiet. Pacjentki, które muszą poddać się częściowej lub pełnej mastektomii często postrzegają to jako utratę kobiecości.
Najdłużej żyjący człowiek w historii świata, Mbah Gotho, wkrótce skończy 146 lat
Najdłużej żyjącym człowiekiem na Ziemi jest Indonezyjczyk Mbah Gotho, który wkrótce skończy 146 lat. Dokumenty wskazują, że mężczyzna urodził się w 1870 r.
Winston Churchill: faszyści w przyszłości będą sami nazywali siebie antyfaszystami
- Kiedyś Winston Churchill mówił, że faszyści w przyszłości będą sami nazywali siebie antyfaszystami i, niestety, te słowa okazały się prorocze.
Syn układa włosy swojej zmarłej matki podczas corocznej indonezyjskiej ceremonii
• Lód Toraja z indonezyjskiej wyspy Sulawesi ma szczególną więź ze swoimi zmarłymi • Wierzy, że ich relacja nie kończy się wraz ze śmiercią i często trzyma krewnych w swoich domach przez wiele lat po ich śmierci
Dlaczego nie wrócę? Tekst Polaka z UK bije rekordy popularności
Dlaczego nie wrócę „Wyjechałem z Polski dwa lata temu, bo miałem dość. Miałem co jeść, miałem w co się ubrać, ale brakowało mi choć grama szacunku mojego państwa do mnie samego” – tak zaczyna się list polskiego emigranta,
Szwedzki policjant ma dość muzułmanów:gwałt, gwałt, gwałt ze szczególnym okrucieństwem, morderstwa
Pewien zasłużony szwedzki policjant, Peter Springare opublikował w piątek na swoim koncie FB krótki opis swojej rzeczywistości, za który już doniesiono na niego do prokuratury.
Studniówka 2016 Polskiej Szkoły Społecznej przy ZPB
Balem przedmaturalnym w grodzieńskiej restauracji „Turan” zakończyła 5 lutego sezon studniówek w szkołach polskich na Białorusi, działająca przy Związku Polaków na Białorusi Polska Szkoła Społeczna.
NIEMCY UTWORZYLI LOTNE PREWENCYJNE BRYGADY DO WALKI Z DEZINFORMACJĄ I MOWĄ NIENAWIŚCI
Media będą monitorowane, a do potencjalnego sprawcy wyruszy lotna brygada prewencyjna do walki z dezinformacją i mową nienawiści.
Chłopiec leczony wyłącznie za pomocą homeopatii umiera na zapalenie ucha środkowego
Śmierć siedmiolatka, którego rodzice odmówili zastosowania w leczeniu ratujących życie antybiotyków, wstrząsnęła Włochami. Chłopiec pochodzący z Cagli w regionie Marche zachorował na obustronne zapalenie ucha środkowego.
Profesor z Al Ahzar: Oczywiście, Allah pozwala gwałcić chrześcijanki!
Profesor Suad Saleh z renomowanego Uniwersytetu Al-Azhar w Kairze stwierdziła, że Allah pozwala muzułmanom gwałcić nie muzułmanki w celu ich „upokorzenia”. 
UNIA EUROPEJSKA KRĘCI PROPAGANDOWE FILMY - W TLE BIEDNI IMIGRANCI I BARBARZYŃCY Z EUROPY WSCHODNIEJ
Komisję Europejską nie próżnuje i kręci propagandowe filmy o biednych muzułmańskich uchodźcach oraz o barbarzyńskich mieszkańcach  Europy Wschodniej. Fondation Hippocrene – powiązana z Georgem Sorosem – pokazuje Unię Europejską jako dobrą wróżkę, a p
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) – fundacja o charakterze filantropijnym, której podstawowym celem według statutu jest: „działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób
Polacy o Brexicie: ,,Nie sądzę, aby wielu zostało. Życie w Wielkiej Brytanii jest trudne”
Polacy w Wielkiej Brytanii i w kraju opowiadają nam o rosnących obawach o przyszłość, antyimigracyjnych nastrojach oraz braku jasnych deklaracji ze strony brytyjskiego rządu.

Strony