Najczęściej Czytane

Wykaz pomników i miejsc w Polsce, gdzie gloryfikowane są bandy OUN – UPA
Oto wykaz pomników i miejsc w Polsce, gdzie gloryfikowane są bandy OUN – UPA. Na tej liście, pojawiło się sześć miejsc, skalanych obecnością monumentów poświęconych banderowcom:
PROPAGANDOWE KŁAMSTWA NA TEMAT BASZSZARA AL ASADA
Kto był w Syrii przed wybuchem wojny domowej wie doskonale, że al-Asad nie był i nie jest żadnym krwiożerczym dyktatorem. To media zachodnie: USA, EU i Izrael wykreowały al-Asada na sadystę – dyktatora.
Odebrać Niemcom przywileje i zastosować zasadę proporcjonalności
Niemiecka mniejszość w Polsce stoi ponad prawem i należy to znieść. Otóż, grupa Polaków w Niemczech (niemieckich obywateli o polskich korzeniach) to około 2,5 mln, grupa Niemców w Polsce to ok. 150 tys. Niemcy otrzymują od 600 tys. do 1 mln euro na p
Żydzi w odwecie za terroryzm burzą domy islamistom, a Europejczycy malują serduszka na chodnikach
Izrael wie jak postępować z terrorystami muzułmańskimi. Wystarczy podejrzenie, a dom w którym mieszkał zamachowiec jest burzony przez buldożery. Nie ma innego wyjścia i takie prawo należy zastosować w Europie. Dość poprawności politycznej. Europejski
ZAPROSILI WIELE GWIAZD. TYLKO DODA ZGODZIŁA SIĘ ODWIEDZIĆ DZIECI CHORE NA RAKA
Jak co roku w Dzień Dziecka, fundacja Spełnionych Marzeń zaprasza celebrytów do odwiedzania dzieci chorych na raka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Prezes fundacji rozesłał zaproszenia do wielu gwiazd.
Humanitarny artysta zdobi tatuażami piersi kobiet cierpiących na raka
Rak piersi jest najczęstszym typem nowotworu wśród kobiet. Pacjentki, które muszą poddać się częściowej lub pełnej mastektomii często postrzegają to jako utratę kobiecości.
Najdłużej żyjący człowiek w historii świata, Mbah Gotho, wkrótce skończy 146 lat
Najdłużej żyjącym człowiekiem na Ziemi jest Indonezyjczyk Mbah Gotho, który wkrótce skończy 146 lat. Dokumenty wskazują, że mężczyzna urodził się w 1870 r.
Studniówka 2016 Polskiej Szkoły Społecznej przy ZPB
Balem przedmaturalnym w grodzieńskiej restauracji „Turan” zakończyła 5 lutego sezon studniówek w szkołach polskich na Białorusi, działająca przy Związku Polaków na Białorusi Polska Szkoła Społeczna.
Dlaczego nie wrócę? Tekst Polaka z UK bije rekordy popularności
Dlaczego nie wrócę „Wyjechałem z Polski dwa lata temu, bo miałem dość. Miałem co jeść, miałem w co się ubrać, ale brakowało mi choć grama szacunku mojego państwa do mnie samego” – tak zaczyna się list polskiego emigranta,
Profesor z Al Ahzar: Oczywiście, Allah pozwala gwałcić chrześcijanki!
Profesor Suad Saleh z renomowanego Uniwersytetu Al-Azhar w Kairze stwierdziła, że Allah pozwala muzułmanom gwałcić nie muzułmanki w celu ich „upokorzenia”. 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) – fundacja o charakterze filantropijnym, której podstawowym celem według statutu jest: „działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób
UNIA EUROPEJSKA KRĘCI PROPAGANDOWE FILMY - W TLE BIEDNI IMIGRANCI I BARBARZYŃCY Z EUROPY WSCHODNIEJ
Komisję Europejską nie próżnuje i kręci propagandowe filmy o biednych muzułmańskich uchodźcach oraz o barbarzyńskich mieszkańcach  Europy Wschodniej. Fondation Hippocrene – powiązana z Georgem Sorosem – pokazuje Unię Europejską jako dobrą wróżkę, a p
Szwedzki policjant ma dość muzułmanów:gwałt, gwałt, gwałt ze szczególnym okrucieństwem, morderstwa
Pewien zasłużony szwedzki policjant, Peter Springare opublikował w piątek na swoim koncie FB krótki opis swojej rzeczywistości, za który już doniesiono na niego do prokuratury.
Polacy o Brexicie: ,,Nie sądzę, aby wielu zostało. Życie w Wielkiej Brytanii jest trudne”
Polacy w Wielkiej Brytanii i w kraju opowiadają nam o rosnących obawach o przyszłość, antyimigracyjnych nastrojach oraz braku jasnych deklaracji ze strony brytyjskiego rządu.
PIS konfrontacyjnie w USA Wizyta Hillary Clinton w Chicago w cieniu protestów Polonii
Starająca się o demokratyczną nominację prezydencką Hillary Clinton w czwartek w Chicago zbierała pieniądze na swoją kampanię wyborczą.
Biedne dzieci nie mają marzeń...
Biedne dzieci nie mają marzeń, nie mają pragnień, nie widzą nic poza ciemnym tunelem, w którym codziennie się poruszają. Kiedy pojawiamy się z naszą pomocą, czysto materialną, remontową, dużo z nimi rozmawiamy.
Wicepremier Piotr Gliński: Należy wspierać polską politykę historyczną
"Politycy dbają o możliwości legislacyjne, ale musimy tę politykę historyczną realizować wszyscy
NIEMIECKI JUGENDAMT DZIAŁA JAK ZA HITLERA - KRADNIE I GERAMANIZUJE POLSKIE DZIECI
Jugendamt, to przestępcza organizacja, której ojcem chrzestnym był Adolf Hitler. Podczas II Wojny Światowej ukradła 200 tys. polskich dzieci. Jugendamt nadal działa i nadal kradnie dzieci pod pozorem rzekomej złej opieki rodziców. Za każde zrabowane
Czy młodzi Chorwaci mają przyszłość?
Czy młodzi mają jakąś przyszłość w Chorwacji?
Gmina Drużbice: Komornik zabrał wszystko
Gmina Drużbice: Komornik zabrał dorobek życia rolnikowi, który przeinwestował, chcąc unowocześnić gospodarstwo. Wartość ruchomości mogłaby pokryć długi, ale nie przy wysokich kosztach komorniczych

Strony