Syn trzasnął drzwiami przed twarzą ojca – ojciec miał dosyć i postanowił go ukarać

Reklama

Można powiedzieć, że ten nastolatek dostał więcej, niż myślał, gdy zatrzasnął drzwi przed twarzą ojca. Oto kawałek zdjęcia, które mama nastolatka otrzymała chwilę po jego niegrzecznym zachowaniu. Widać, że złość szybko zmieniła się w skruchę. Ten ojciec znalazł kreatywny sposób, aby nauczyć czegoś swojego syna.

Gdy chłopak po raz kolejny trzasnął drzwiami, ojciec poszedł po coś do sklepu. Potem poszperał w internecie i tak oto doszło do przemiany drzwi do pokoju syna. Rezultatem jest ten oto majstersztyk – połówkowe drzwi.

Pomimo wielu ostrzeżeń, syn nie słuchał i gdy tylko był zły na ojca, trzaskał drzwiami tak, że było to słychać w całym domu. Nie brał ostrzeżeń ojca na poważnie i na zdjęciu widać, że bardzo tego żałuje. Odkąd jego drzwi przeszły przemianę, chłopak nie trzasnął drzwiami ani razu (być może dlatego, że nie jest to już tak dramatyczne, jak wcześniej). Kilka komentujących osób podzieliło się swoimi doświadczeniami z czasów, gdy sami byli nastolatkami, była wśród nich Leanna Hunt.

Autor: 
-----------------
Źródło: 
doceniac.com

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:

Reklama