INSTRUKTORKA FITNESS ZROBIŁA KOTU TATUAŻ, BO CHCIAŁA ŻEBY BYŁ MODNY

Reklama

ndz., 10/29/2017 - 09:30 -- zzz

Nieodparta chęć zabłyśnięcia w mediach, chociażby na parę dni skłoniły modelkę i instruktorka fitness z Ukrainy do zrobienia swojemu pupilowi tatuażu. Elena Ivanickaja znalazła się w ogniu krytyki za swoją próżność po tym, gdy zapragnęła, aby jej kot był wyjątkowy i modny, więc zrobiła mu tatuaż, a następnie pochwaliła się tym w internecie.

 

Elena Ivanickaja nie była do tej pory znana, ale teraz wszyscy już o niej piszą i mówią. Ukrainka kazała uśpić na czas zabiegu swojego sfinksa i wytatuować mu na gołej piersi greckiego boga Anubisa.
"Chciałam, żeby mój kot był szykowny, jak ja" - napisała wrzucając zdjęcia na Instagram i Facebooka.

 

Znalezione obrazy dla zapytania yasha_kot_Znalezione obrazy dla zapytania yasha_kot_
 

 

Internauci nie pozostawili na instruktorce fitness suchej nitki. Posypała się lawina nieprzychylnych komentarzy. "Lepiej wytatuuj sobie "idiotka" na czole" - to tylko jeden z wielu wpisów.

Ukrainka usprawiedliwia się, że konsultowała swoją decyzję z weterynarzem, a tatuaż wykonał specjalista w najlepszym studio tatuażu na Ukrainie.

Obrońcy praw zwierząt złożyli powiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Policja rozważa wszczęcie wobec niej postępowania w sprawie znęcania się nad zwierzęciem.

Autor: 
Z.B. Foto: Instagram
Źródło: 
Instagram/facebook/plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:

Reklama