Zdegenerowany belgijski artysta ukrzyżował krowę w kościele

Reklama

pon., 11/20/2017 - 22:52 -- zzz

Piętnastu wiernych zgromadziło się w niedzielne popołudnie w kościele Kuttekoven w Looz (Limburg), gdzie artysta Tom Herck wystawił swoje kontrowersyjne dzieło "Święta krowa". Wierni zaprotestowali przeciwko rzekomej sztuce, która przedstawia ukrzyżowaną krowę. Akcja protestacyjna "przywrócić honor Kościoła" została zorganizowana przez stowarzyszenie non-profit Katholiek Forum.

Ukrzyżowana krowa

Według artysty Toma Hercka praca "Święta krowa" przedstawia ukrzyżowaną krowę otoczoną mlekiem... 

Katholiek Forum jest zbulwersowane rzekomą sztuką pseudoartysty. Ich zdaniem jest to zdegenerowana forma sztuki, która przedstawia „szatański obraz i jest obrzydliwą drwiną z Boga i katolicyzmu".

Autor: 
Z.B.
Źródło: 
7sur7.be
video: 

Komentarze

Wysłane przez AngelaZimmermann (niezweryfikowany) w
Eksperci docenili przede wszystkim skład Titan gel. Znalazły się w nim m.in. buzdyganek naziemny, wyciąg z guarany oraz korzeń maca. Mieszanka tych substancji stymuluje organizm do produkcji zwiększonej ilości testosteronu – najważniejszego hormonu męskiego. To on jest w stanie doprowadzić do wzrostu męskiego przyrodzenia. Testosteron przy okazji wspiera także ogólną gospodarkę hormonalną i poprawia jakość życia seksualnego. <a href=http://gel-titan.pl/>titan gel opinie pl</a> Elastyna - To jedyne białko jakie może leczyć tkanki. co więcej, ma niezwykłą zdolność do zwiększania wrażliwości penisa i stymuluje jego wzrost. Efekty takie uzyskasz z pomocą składników aktywnych, w tym aminokwasów. Autentyczny - oryginalny TITAN GEL - wspiera męską seksualność: Powiększenie penisa - znaczne przy systematycznej kuracji. Cała kuracja to 3 miesiące.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:

Reklama