WOŚP - Licytuj Poloneza z 1997 roku od Filipa Chajzera

Reklama

ndz., 01/14/2018 - 15:47 -- zzz

AUKCJA Poloneza Chaijdera na Allegro:

 

Czas żeby znalazła nowego właściciela. Jeśli dzięki mojemu Polonezowi uda się kupić sprzęt ratujący dzieciakom życie - to będzie on jeszcze bardziej niezwykły, a już dzisiaj jest wyjątkowy i jeden jedyny taki na świecie. Rocznik 1997, oryginalny przebieg 50.000km. Przód przerobiony z modelu caro, na wersję przejściową.

 

 

Z fabryki na Żeraniu wyjechał zielony, teraz jest jednak oklejony szarą matową folią - miał wyglądać jak resorak z dzieciństwa i tak też się stało. Ten samochód generalnie niczym wehikuł czasu przenosi do przeszłości. Zapach tapicerki, dźwięk silnika, wyjący most i znowu w myślach prujesz z rodzicami nad morze zajadając jajko ze srebrnej folii. Felgi we wzorze BBS i nowiutkie opony całoroczne. Profesjonalne car-audio łącznie z wyciszeniem drzwi, co akurat było kompletnie bezsensu przez wspomniany wyjący most, ale kto bogatemu zabroni :) KLIMATYZACJA!!! Najprawdziwsza, chłodząca w lecie, bez ściemy, nie wiatraczek, taka na guzik :) Fotele zmienione ze standardowych na Inter Groclin (znawcy tematu z podziwem kiwają teraz głową pocierając palcami o brodę). Sportowe halogeny dające 30 koni mechanicznych do wyglądu i zupełnie standardowy, nie dłubany silnik FSO :)

Samochód w zeszłym roku pokonał trasę z Warszawy na Sycylię i z powrotem. 5000km najlepszych wakacji życia. Takiej radości życzę przyszłemu właścicielowi. I jedna najważniejsza uwaga - obojętnie co i kto stanie obok Ciebie na światłach to i tak dziewczyny obejrzą się za Poldkiem. Faktem jest, że te urodzone przed 1990 rokiem, ale nie można mieć wszystkiego :)

Powodzenia !!!


 

 

Autor: 
ZB
Źródło: 
plportal.pl
Zagłosowałeś na opcję 'w górę'.
Polub Plportal.pl:

Reklama