PUDZIAN NA FACEBOOKU: POLSKA GÓRĄ!!! TANIO SKÓRY NIE SPRZEDALIŚMY!!!”

Reklama

ndz., 11/12/2017 - 08:49 -- zzz

Mariusz Pudzianowski już niejednokrotnie w licznych swoich wypowiedziach odwoływał się do wartości patriotycznych. Jego wpis z okazji Święta Niepodległości wzbudził ogromny entuzjazm wśród internautów. 

 

To nie pierwszy raz kiedy „Pudzian” odwołuje się do treści patriotycznych. Wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do ojczyzny, między innymi przy okazji różnych świąt, ale także przed walkami, szczególnie z zawodnikami zza granicy. Nic więc dziwnego, że wyraził również pamięć o obchodzonym dziś Święcie Niepodległości.

 

Mariusz Pudzianowski napisał na Facebooku, że Polska tanio skóry nie sprzedała. „Polska świętuje 99. rocznicę odzyskania niepodległości – pamiętamy. POLSKA GÓRĄ!!! TANIO SKÓRY NIE SPRZEDALIŚMY!!!” – napisał na Facebooku, a do wpisu dołączył biało-czerwoną grafikę.

Wpis „Pudziana” spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród internautów. W jednym z najpopularniejszych komentarzy pod wpisem czytamy, że Mariusz Pudzianowski jest jednym z niewielu sportowców, którzy nie wstydzą się swojego pochodzenia i potrafią w swoich wypowiedziach mówić o tym, jak ważna jest dla nich Polska. Niektórzy proponowali nawet, by „Pudzian” rozważył karierę polityczną, bo takich ludzi potrzeba w polskim Parlamencie.

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 
Wmeritum/plportal.pl
Polub Plportal.pl:

Reklama