Brytyjczycy mają dość islamu - Nowa Krucjata - Britain First

Reklama

pon., 04/10/2017 - 18:20 -- zzz

 

Britain First zapowiedziało Nową Krucjatę przeciwko Islamowi kilka dni po zamachu pod Parlamentem Brytyjskim

Paul Golding i Jayda Fransen  - liderzy Britain First (na zdjęciu) są zgodni, że należy rozpocząć krucjatę przeciwko islamizacji Europy.

22 marca 2017 roku doszło do perfidnego zamachu terrorysty pod Parlamentem Brytyjskim. Perfidia polegała na tym, że w ataku zginęło nie tylko pięć osób ale także 40 turystów i Londyńczyków, osób w żaden sposób nie związanych z wojną z Państwem Islamskim zostało rannych. Dziś już wiadomo, że odpowiedzialność za zamach wzięło Państwo Islamskie.

Paul Golding, podczas przemówienia 1 kwietnia na brzegu Tamizy podkreślił, że pierwotnie niektóre media próbowały zignorować charakter ataku twierdząc, że to nie terroryzm tylko może człowiek psychicznie chory.

Przeciwko takiemu przedstawianiu islamskiego terroryzmu występili członkowie Britain First w marszu pod hasłem  "Czas zacząć walczyć z islamskim terroryzmem" maszerując ulicami Londynu i krzycząc "zabierzcie waszą religię z naszych ulic".

Jayda Fransen i Paul Golding oboje byli wcześniej aresztowani za nachodzenie meczetów i łamanie decyzji policji. W obliczu kolejnego ataku islamistów nie mogli jednak powstrzymać się i siedzieć cicho udając, że to nie Islam produkuje terrorystów.

Autor: 
----
Źródło: 
neon24
Polub Plportal.pl:

Reklama