Szwedzki policjant ma dość muzułmanów:gwałt, gwałt, gwałt ze szczególnym okrucieństwem, morderstwa

Reklama

ndz., 02/05/2017 - 17:17 -- zzz

Pewien zasłużony szwedzki policjant, Peter Springare opublikował w piątek na swoim koncie FB krótki opis swojej rzeczywistości, za który już doniesiono na niego do prokuratury.

Poniżej moje tłumaczenie jego wpisu.

"_Jestem cholernie zmęczony. To co tu napiszę nie będzie politycznie poprawne, ale mam to gdzieś. O takich sprawach nie wolno mówić nam, zatrudnionym przez państwo. Może to grozić końcem kariery zawodowej i utratą zarobków. Nawet jeśli jest to czysta prawda. Mam to gdzieś, wkrótce i tak odchodzę na emeryturę po 47 latach pracy w policji.Opowiem tutaj, i w następnych, cotygodniowych wpisach o szczegółach mojej pracy jako inspektora śledczego w policji kryminalnej w Örebro. Moja wersja nie będzie zbieżna z opinią BRÅ (Rada ds.Zapobiegania Przestępczości) ani innych, lewicowych kryminologów wypowiadających się publicznie.

Nasi emeryci ledwo przędą, szkoła to jeden wielki chaos, służba zdrowia to jakieś piekło, policja zupełnie wykończona itd. Wszyscy wiedzą czemu, ale nikt nie śmie lub nie chce głośno nazwać przyczyny, ponieważ Szwecja od zawsze żyje mitem wspaniałego społeczeństwa, które ma niewidzialne zasoby aby zawsze być na czele, kiedy chodzi o bycie jedyną politycznie poprawną alternatywą dla reszty dysfunkcjonalnego świata, który to wiąże sobie pętlę na szyi poprzez swoje destrukcyjne zachowania w imię różnych religii.

No to jedziemy - takimi sprawami zajmowałem się od poniedziałku do piątku w tym tygodniu. Gwałt, gwałt, gwałt ze szczególnym okrucieństwem, wymuszenie, wymuszenie, nadużycie procedury sądowej (?), groźby karalne, użycie przemocy w stosunku do funkcjonariusza policji, groźby w stosunku do funkcjonariusza policji, narkotyki, usiłowanie morderstwa, znów gwałt, znów wymuszenia i napaść. 

Podejrzani; Ali Mohamad, Mahmod , Mohammed, Mohammed Ali, i znów , i znów , i Christoffer…co? naprawdę? Tak, jedno szwedzkie imię przewinęło się na marginesie sprawy narkotykowej, Mohammed, Mahmod Ali i tak dalej

Reprezentowane kraje: Irak , Irak, Turcja , Syria, Afganistan, Somalia, Somalia, znowu Syria, Somalia, nieznany kraj pochodzenia, nieznany kraj pochodzenia, Szwecja. Nie znamy pochodzenia połowy podejrzanych, ponieważ nie mają żadnych ważnych dokumentów i w związku z tym najczęściej kłamią w kwestii swojego pochodzenia i tożsamości. 

Mówimy tutaj tylko o gminie Örebro. Dochodzenie w sprawie tych przestępstw wyczerpuje w 100% nasze możliwości.

Tak to wygląda teraz i przez ostatnie 10-15 lat."_

szwedzkie źródło: https://www.na.se/orebro-lan/kanda-polisprofilen-fran-orebro-anmals-efter-hatskt-inlagg-pa-facebook

 

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama