Szwajcarski burdel zwalnia prostytutki, bo lalki erotyczne są tańsze

Reklama

ndz., 11/10/2019 - 11:29 -- zzz

Pewien szwajcarski burdel postanowił wymienić większość personelu kobiecego na lalki erotyczne. Burdel Arsenal 51 - znajdujący się w Kriens, mieście w dystrykcie Lucerna w Szwajcarii - zastąpił większość swoich prostytutek lalkami erotycznymi ze względu na rosnący popyt i niższe ceny.

Jeśli zdecydujesz się korzystać z oferty, będziesz mieć do wyboru ponad 12 lalek erotycznych. Jeśli wolisz uprawiać seks z prostytutką, pozostały tylko dwie - tak brzmi oferta Arsenal 51.

Zachęcająca oferta

Seks z lalką, o której zawsze marzyłeś. Zawsze jest na to gotowa, nigdy nie ma bólu głowy, żadnych miesiączek ani złych nastrojów. Jest zawsze seksowna, chętna i gotowa dla ciebie i zrobisz z nią wszystko, co zechcesz. 

Potrafi spełnić wszystkie twoje fantazje

Klienci z mniejszym budżetem preferują lalki erotyczne, bo są tańsze, ale jaka jest różnica w kosztach? 

Burdel oferuje usługi lalek za jedyne 90 CHF (70 £) za sesję, podczas gdy usługi prawdziwej prostytutki zaczynają się od 200 CHF (157 £) za sesję - czyli ponad dwukrotnie więcej.

Jeśli nie chcesz udać się do burdelu, oferujemy również usługę dojazdową. Możemy Ci przywieść wybraną płeć seksualną do domu.

Jeśli chodzi o higienę, dom publiczny nalega, aby wszystkie lalki były myte i dezynfekowane po użyciu, a w każdym pokoju znajdują się środki czyszczące.

Według Brigitte Snefstrup z Verein Lisa, organizacji zajmującej się poprawą warunków życia i pracy osób świadczących usługi seksualne w Lucernie, lalki seksualne są powszechne w domach publicznych, jednak pomysł, że mogłyby one zastąpić prostytutki, wydaje się niewyobrażalny.

Snefstrup wyjaśnił:

Ten nowy trend, że burdel ma w ofercie prawie tylko lalki erotyczne i niewiele prostytutek jest nowym zjawiskiem i nic nie wskazuje na to, że jest to coś powszechnego.

Lalki erotyczne są oferowane przez większość domów publicznych, aby nadążyć za konkurencją. Seks lalki nigdy nie były przedmiotem dyskusji między prostytutkami a mną.

Nie wyobrażam sobie, żeby seks lalki wyeliminowały całkowicie prostytutki. Nie mogę też komentować życzeń klientów, ale wiem, że wielu klientów chce czegoś więcej niż tylko seksu. Seks z lalką nie może zastąpić kontaktu z człowiekiem.

Wygląda na to, że seks lalki są popularne wśród męskiej populacji. W badaniu 9 000 mężczyzn jedna trzecia przyznała, że chciałaby spróbować seksu z lalką.

Felix Neuenschwander z Praeventionsangebot fuer Freier Don, zajmujący się zdrowiem seksualnym mężczyzn, powiedział:

To po prostu fetysz niektórych mężczyzn, tak jak niektórzy lubią skórę. Lalki seksualne służą do spełnienia pewnych fantazji seksualnych. Niektórzy mężczyźni wierzą także, że nie zarażą się chorobami przenoszonymi drogą płciową.

To jednak nie jest prawda. Jeśli mężczyzna ma wytrysk w lalce, istnieje ryzyko, że następny klient może zarazić się chorobą, jeśli nie zostanie odpowiednio oczyszczona, dlatego zalecane jest noszenie prezerwatywy.

Autor: 
CAMERON FREW
Źródło: 
unilad.co.uk
video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama