Młody polski ksiądz miał stworzyć plantację marihuany. Służby chciały zatuszować sprawę?

Reklama

czw., 04/05/2018 - 18:48 -- Anonim (niezweryfikowany)

Ksiądz na plebanii przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie miał stworzyć profesjonalną plantację marihuany. Odkryli ją policjanci pod koniec marca – ustaliła nieoficjalnie "Gazeta Wyborcza". Dziennikarz "GW" twierdzi, że informację zweryfikował w trzech niezależnych źródłach. Jednak sam odniósł wrażenie, że służby robią wszystko, by sprawa nie wyszła na jaw przed Wielkanocą.

 

Wikary z Gorzowa kupował w sklepie internetowym produkty potrzebne do uprawy marihuany. Nie wiedział, że strona ta znajduje się pod obserwacją policji. Funkcjonariusze czekali na to, co ksiądz zrobi z zakupami, po czym niezapowiedzianie wpadli do jego pokoju. Znaleźli ciastka z marihuaną

Gorzowscy policjanci śledzili wikarego od kilku miesięcy. Prokuratura nie chce udzielać informacji w sprawie. – Mogę jedynie potwierdzić, że w marcu doszło do zatrzymania księdza. Ze względu na dobro śledztwa, nie mogę zdradzać szczegółów dotyczących sprawy – powiedział rzecznik prokuratury w Gorzowie.

"MARYŚKA" NA PLEBANII? Młody ksiądz na plebanii przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie miał stworzyć profesjonalną plantację...Opublikowany przez Siałkowski pisze z sądu 3 kwietnia 2018

Proboszcz parafii w rozmowie z "GW" powiedział, że nie może mówić o sprawie. Według nieoficjalnych informacji portalu gorzowianin.com ksiądz nie będzie już pracował w parafii przy ul. Gwiaździstej. Może natomiast zostać przeniesiony do innej. 

 

 

Autor: 
Rafał Badowski
Źródło: 
natemat.pl
Zagłosowałeś na opcję 'down'.
Polub Plportal.pl:

Reklama