ZAPROSILI WIELE GWIAZD. TYLKO DODA ZGODZIŁA SIĘ ODWIEDZIĆ DZIECI CHORE NA RAKA

Reklama

sob., 06/03/2017 - 19:28 -- Anonim (niezweryfikowany)

Jak co roku w Dzień Dziecka, fundacja Spełnionych Marzeń zaprasza celebrytów do odwiedzania dzieci chorych na raka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Prezes fundacji rozesłał zaproszenia do wielu gwiazd. Niestety wszyscy byli "zajęci". Zgodziła się tylko Doda, mimo że miała inne plany.

 

 

Taką informacją na swoim profilu facebookowym podzielił się Szymon Majewski, członek rady fundacji Spełnionych Marzeń. "Wczoraj był Dzień Dziecka. Jak co roku Fundacja Spełnionych Marzeń odwiedzała oddziały onkologiczne pełne chorych dzieci. Tomek Osuch, szef Fundacji z którą pracuję od lat, dzwonił do różnych "gwiazd", żeby je poprosić o odwiedzenie dzieci na oddziale, niestety bezskutecznie, wszyscy mieli coś ważniejszego bądź w ogóle nie oddzwaniali" – pisze celebryta i dodaje, że zaproszenie przyjęła jedynie Doda.

Wczoraj był Dzień Dziecka. Jak co roku Fundacja Spełnionych Marzeń odwiedzała oddziały onkologiczne pełne chorych dzieci. Tomek Osuch, szef Fundacji z którą pracuję od lat, dzwonił do różnych „ gwiazd“ żeby je poprosić o odwiedzenie dzieci na oddziale, niestety bezskutecznie, wszyscy mieli coś ważniejszego bądź w ogóle nie oddzwaniali. 
Zaproszenie przyjęła jedynie Doda, nie wahała się ani chwili, i to w dodatku zaproszona parę godzin przed wizytą. Powiedziała, że przyjedzie z Ciechanowa gdzie miała jakieś ważne sprawy. 
 Tomek Osuch , powiedział, że Doda nie zawiodła go nigdy przez te lata kiedy kieruje fundacją. Zawsze może na nią liczyć, zawsze jest otwarta na pomoc i nigdy nie odmawia. 
 Wiecie o tym, że czasem się z niej śmieję i nie zawsze jej styl obecności medialnej lubię, ale to jak traktuje takie wyzwania jest dla mnie najważniejszy!!! 
 W świecie szoł- biz gdzie niektórzy każdą sekundę poświęcają zaistnieniu, Doda jest jedną z nielicznych którzy potrafią podzielić się energią i sercem z innymi.
Moja droga! W imieniu Fundacji Spełnionych Marzeń baaaaardzo dziekuję.
 Szymon Majewski – członek Rady Fundacji

"Nie wahała się ani chwili, i to w dodatku zaproszona parę godzin przed wizytą. Powiedziała, że przyjedzie z Ciechanowa gdzie miała jakieś ważne sprawy” – informuje Majewski. Zdaniem celebryty Doda "zawsze jest otwarta na pomoc i nigdy nie odmawia”.

"W świecie szoł- biz gdzie niektórzy każdą sekundę poświęcają zaistnieniu, Doda jest jedną z nielicznych którzy potrafią podzielić się energią i sercem z innymi" – podsumowuje Majewski. W imieniu fundacji podziękował piosenkarce.

 

 

Autor: 
------------
Źródło: 
wawalove.pl
Zagłosowałeś na opcję 'w górę'.
Polub Plportal.pl:

Reklama