Oto, co Wonder Woman mówi o konflikcie w Izraelu

Reklama

wt., 05/25/2021 - 23:00 -- MagdalenaL

Gal Gadot ma złamane serce z powodu obecnego konfliktu w Izraelu. „Modlę się o lepsze dni” - napisała gwiazda na Instagramie.

Eskalacja konfliktu w jej rodzinnym Izraelu łamie serce Gal Gadot. W środę (12 maja), korzystając z mediów społecznościowych, podzieliła się ze swoimi zwolennikami zatroskaną i pojednawczą wiadomością. „Modlę się o lepsze dni w przyszłości" - napisała ciężarna aktorka.

Mój kraj jest w stanie wojny

„Mój kraj jest w stanie wojny” - czytamy na koncie Gadot białymi literami na czarnym tle. „Troszczę się o moją rodzinę [i] moich przyjaciół. Zależy mi na moich rodakach”. 36-latka opisała odradzający się konflikt między Izraelczykami a Palestyńczykami jako diaboliczny cykl, który trwa już zdecydowanie zbyt długo. Ziemia Święta zasługuje na istnienie jako wolny i bezpieczny naród, podobnie jak nasi sąsiedzi, napisała pojednawczo hollywoodzka gwiazda.

Gadot, która obecnie spodziewa się swojego trzeciego dziecka z mężem Yaronem Versano, powiedziała, że modli się za ofiary i ich rodziny - i za zakończenie tej niewyobrażalnej wrogości. „Modlę się, aby nasi przywódcy znaleźli rozwiązanie, abyśmy mogli żyć obok siebie w pokoju”.

Gal Gadot służyła w izraelskim wojsku

Aktorka Wonder Woman, która została koronowana na Miss Izraela w 2004 roku, urodziła się w izraelskim mieście Petach Tikva w 1985 roku. Dziś mieszka z rodziną w Los Angeles. Zanim jej kariera nabrała rozpędu, przez dwa lata służyła w izraelskim wojsku.

Autor: 
tłum. Monika Ciesek
Źródło: 
https://www.brigitte.de/aktuell/gal-gadot--das-sagt--wonder-woman--zum-konflikt-in-israel-12729484.html
Polub Plportal.pl:

Reklama