Francuski urzędnik twierdzi, że nie należy wprowadzać kwarantanny w dzielnicach imigrandzkich

Reklama

pon., 03/30/2020 - 15:14 -- zzz

Francji urządnik przyznał, że drakońskie środki narzucone reszcie populacji nie powinny być wdrażane imigrandzkich gettach w celu uniknięcia zamieszek.

 

W liście francuski sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Laurent Nunez radzi: „Egzekwowanie prawa w niektórych dzielnicach nie jest priorytetem”.

 Nunez powiedział innym urzędnikom, że ograniczenie ruchu i zamkanie sklepów w niesławnych dzielnicach imigrandzki we Francji grozi wywołaniem gwałtownego wzburzenia społecznego.

Jak zilustrowano na poniższym klipie, ilekroć policja próbuje egzekwować środki kwarantanny, a nawet inne akty ścigania, na obszarach o dużej liczbie migrantów, są one natychmiast otaczane i zastraszane przez gangi migrantów. Często zdarza się, że w tych „wrażliwych” obszarach atakowane są wozy strażackie i karetki pogotowia.

Embedded video

 

Kolejny klip pokazuje migrantów reagujących na policyjne próby wymuszenia kwarantanny przez wskoczenie na pojazd.

Coronavirus quarantine going great in "sensitive" areas of France.

Jak donosi Breitbart, migranci w europejskich miastach na całym kontynencie po prostu nie szanują prawa i funkcjonariuszy policji próbujących je egzekwować.

Policja w strefie migracyjnej Seine-Saint-Denis w Paryżu twierdzi, że jest przytłoczona liczbą osób, które odmawiają pozostania w domu.

„Nie zamierzamy się poddawać. Ale wiemy także, gdzie żyją ci ludzie i jak żyją. Ich ścisłe zamknięcie jest po prostu niemożliwe - wyjaśnił jeden oficer.

Autor: 
Tyler Durden
Źródło: 
zerohedge.com
Polub Plportal.pl:

Reklama