EKOTERRORYŚCI ZAMIENILI ICH ŻYCIE W PIEKŁO (ZWIASTUN FILMU)

Reklama

wt., 03/20/2018 - 22:02 -- zzz

Przez lata zastraszeni bali się mówić. Jak twierdzą są ofiarami organizacji ekologicznych, które zamieniły ich życie w piekło. Dziś mówią, że nie mają już nic do stracenia. Dziś przestali się bać. Po raz pierwszy mówią przed kamerami to czego nikt nie chciał słuchać. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu dokumentalnego o wielkiej krzywdzie ludzi i ogromnych pieniądzach w tle.

 

Ekoterrorysta Krzysztof Czabański - Poseł Prawa i Sprawiedliwości, działając wspólnie i w porozumieniu z ekoterrorystami wniósł projekt ustawy, który zniszczy branżę futerkową. Lewackie urojenia Czabańskiego zasłużą się jedynie wygaszeniu w Polsce prosperującej branży, twierdzą jej przedstawiciele. 

To kolejny etap operacji "wygaszania" rolnictwa, wedle mechanizmu, który trafnie opisał Cezary Kaźmierczak: jeśli koncernowi z Francji, Niemiec czy innego kraju psują interes Polacy, to nie wysila się, by z nami konkurować jakością czy ceną swej produkcji, ani nawet nie musi załatwiać eurodyrektyw, w rodzaju tej o "pracownikach delegowanych", tylko po prostu inwestuje w polskich lobbystów i "pożytecznych idiotów" - i ci już załatwią odpowiednie "wzmożenie moralne", na fali którego zniszczą polskich konkurentów ustawami. To oznacza utratę przez Polskę jeszcze większych pieniędzy, a polski poseł tym razem przysłuży się głównie Rosji i Danii.

 

 

PRZYPOMNIJMY:

Branża futrzarska jest w 98% polskiego kapitału. Generuje 60 tys. miejsc pracy i 2,5 mld rocznej wartości eksportu, 7 mld zł wartości środków trwałych, najwyższe na świecie standardy hodowli.

Szczęście w nieszczęściu, że wyborcy mają dobrą pamięć!

Autor: 
Z.B.
Źródło: 
youtube/plportal.pl
video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama