Uprawiali seks na ławce pod Urzędem Miasta Katowice. Zasnęli w trakcie

Reklama

wt., 07/31/2018 - 15:38 -- zzz

Uprawiali seks na ławce pod Urzędem Miasta Katowice. Zasnęli w trakcie i ktoś zrobił im zdjęcie na ławce. To teraz krąży po sieci i dziwi fakt, że do takich rzeczy dochodzi w centrum Katowic.

 

 

Można by kpić i mówić o „mieście miłości” zamiast mieście muzyki, można by dopytywać, czy tak Katowice zamierzają witać turystów? Również tych biznesowych? Trochę śmieszne trochę straszne. Śmieszne, bo w takie rzeczy trudno uwierzyć, ale już mniej ciekawie jest kiedy przechodzi się z dzieckiem koło miejsca, gdzie „Romeo i Julia” zasnęli w trakcie swojej „nutki miłości w mieście muzyki”.

 

Jeden z internautów zapytał strażnika miejskiego, gdzie była Straż Miejska, usłyszał w odpowiedzi, „A gdzie jest policja?”. Pytań gdzie kto był można mnożyć, gdzie była KISMIA? Czyli system inteligentnych kamer? Albo w przypadku pary, gdzie był zdrowy rozsądek.

 

 

To kolejne dziwne zdarzenie na ulicy Młyńskiej w ostatnim czasie. Niedawno pobity został Strażnik Miejski podczas interwencji wobec bezdomnego. W trakcie interwencji podszedł do nich inny pijany mężczyzna, miał wyrwać strażnikowi pałkę i pobić funkcjonariusza.

Niestety, w Katowicach widać, że miasto i służby miejskie średnio panują nad tym co się dzieje w centrum. Dzieci kąpią się w sztucznej Rawie już któryś rok z rzędu, nic się nie dało z tym zrobić do tej pory. W centrum wcale nie jest tak bezpiecznie i kolorowo jak na materiałach reklamowych miasta i ponury żart, że każdy bezdomny ma swoją ławkę na Rynku, coraz mniej śmieszy.

Zdjęcie pary na ławce zrobiono w poniedziałek rano – czyli nocny zakaz sprzedaży alkoholu w monopolowych w centrum wtedy już obowiązywał.

 

 

Autor: 
foto: Jeden z czytelników InfoKatowice.pl / para na ul. Młyńskiej
Źródło: 
infokatowice.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:

Reklama