ZATRZYMAJ GENDER! PETYCJA PRZECIW DEPRAWACJI NASZYCH DZIECI

Reklama

śr., 02/13/2019 - 07:44 -- zzz

Rząd wreszcie odpowiedział na podpisane petycje w sprawie wypowiedzenia genderowej konwencji stambulskiej.

 

Cały czas mam przed oczami liczne zagrożenia, jakie niesie ze sobą ten niebezpieczny dokument, dlatego należy powiadomić naszych bliskich i znajomym o naszej petycji i zaprosić ich na stronę ZatrzymajGender.pl.

 

Niestety nie mam dobrych informacji...

Otrzymaliśmy pismo od Adama Lipińskiego, Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania, w którym przeczytaliśmy między innymi:

Konwencja nie narusza polskiego porządku prawnego...

oraz

...Rząd nie podjął i nie prowadzi w chwili obecnej działań zmierzających do wypowiedzenia Konwencji.

Cóż w tej sytuacji mogę powiedzieć?

Wszystko wskazuje na to, że kolejna władza zaśmiała nam się w twarz!

Pomimo szumnych zapowiedzi przedwyborczych, rząd PiS nie podjął i nie prowadzi żadnych działań zmierzających do wypowiedzenia tej konwencji.

Tym bardziej jest to bolesne, bo władza odwołująca się oficjalnie do wartości chrześcijańskich, jawnie zakpiła z tysięcy katolików, którym bliskie są te wartości i przyszłość polskiej rodziny.

Nie należy się jednak załamywać. Powiem więcej, w całej tej sprawie jest jeden pozytyw:

 

 

Dzięki pismu ministra Lipińskiego mamy pewność, że władza wreszcie zauważyła nasz apel!

Znaleźliśmy się w sytuacji, w której nie możemy zawrócić. Albo trafimy z naszą petycją do kolejnych osób, które też będą wywierały nacisk na władzę albo wysiłek wielu tysięcy Polaków pójdzie na marne...

Powiadom naszych bliskich i znajomym o naszej petycji i zaproś ich na stronę ZatrzymajGender.pl.

Nie możemy godzić się na to, aby PiS zasłaniał się suchym komunikatem, że „przeanalizował konwencję pod kątem zgodności z konstytucją”.

Dokładnie tym samym zasłaniała się rządząca wcześniej koalicja PO – PSL, gdy kilka lat temu wplątała nas w to fatalne rozwiązanie. Absurd tej sytuacji polega na tym, że wówczas takie zachowanie bardzo mocno krytykowali czołowi politycy PiS, powołując się na wartości chrześcijańskie.

Pamiętam, jak obiecywali, że zaskarżą konwencję stambulską do Trybunału Konstytucyjnego, a jeśli wygrają wybory – wypowiedzą ją.

Rząd już kilkukrotnie pod presją wycofywał się ze swoich stanowisk i w świetle kamer dokonywał szybkich zmian. Wystarczy wspomnieć reformę Sądu Najwyższego lub sprawę niedziel wolnych od handlu. Jesteśmy przekonani, że zwiększenie presji i dobitne wskazanie, że wielu Polaków nie godzimy się na genderową konwencję stambulską. Możemy właśnie teraz, w roku wyborczym, wymóc na politykach dotrzymanie złożonych obietnic.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA:

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów przyjmuje nasze podpisy tylko do 3 marca. Dlatego to już ostatnie dni, w których możemy wymóc na nich wypowiedzenie konwencji.

Jeśli politycy nie robią sobie nic z głosu 25 000 uczestników naszej akcji, podwójmy liczbę podpisów i zbierzmy ich 50 000 lub nawet 100 000!

Czy to się uda? Teraz zależy od każdego z nas.

 kliknięcie w ten link i wsparcie naszej akcji swoim dobrowolnym datkiem. Dzięki Pana wsparciu będziemy mogli pokryć koszty promocji petycji w internecie i dotrzeć z nią do kolejnych Polaków. To nasza szansa, by zwiększyć nasz nacisk na władze w sprawie wypowiedzenia genderowej konwencji stambulskiej.


Sławomir Olejniczak
Prezes Instytutu
Ks. Piotra Skargi

PS. Tylko do 3 marca rząd czeka na nasze podpisy w sprawie wypowiedzenia przez Polskę konwencji stambulskiej. Nie pozwólmy, by władza zezwalała na nachalne promowanie ideologii gender w polskich szkołach i sądach. Dlatego należy poinformować swoich bliskich i znajomych o naszej petycji na stronie ZatrzymajGender.

 

 

Autor: 
zzz
Źródło: 
plportal.pl
video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama