Spiskowe teorie, czy jesteśmy świadkami nowego totalitaryzmu? Będą nas szczepić lub konfiskata

Reklama

ndz., 11/01/2020 - 11:58 -- zzz

Światowi przywódcy planują nowe blokady, aby wprowadzić „Światowy program spłaty zadłużenia”, który obejmuje powszechny dochód podstawowy i wymagania dotyczące szczepień. 

Olduvai w Economics, Liberty, 19 października 2020 r.

Światowi przywódcy planują nowe blokady, aby wprowadzić „Światowy program spłaty zadłużenia”, który obejmuje powszechny dochód podstawowy i wymagania dotyczące szczepień.

Jak możemy zaobserwować obecnie Polski rząd ? dodrukowuje banknoty bez pokrycia na masową skale. Czy wie o nadchodzącym “The World Debt Reset Program” Światowym programie spłaty zadłużenia ?

 

Światowi przywódcy przygotowują się na drugą i trzecią falę przypadków COVID-19 i dopracowują swoje strategie blokowania, które zostaną wdrożone pod koniec 2020 r. I do 2021 r. 

Nowa gospodarka światowa obejmuje powszechny dochód podstawowy i wymagania dotyczące szczepień

Nowa gospodarka światowa obejmuje wprowadzenie waluty cyfrowej, powszechnego dochodu podstawowego, wymagań dotyczących szczepionek na podróże oraz „Światowego programu spłaty długu”. Ciągły cykl blokad w 2021 r. Ostatecznie doprowadzi do międzynarodowego załamania gospodarczego. Rządy na całym świecie zaoferują obywatelom kuszące wyjście, obiecując wyeliminowanie wszelkich osobistych długów (hipoteki, pożyczki, karty kredytowe itp.)

W Stanach Zjednoczonych pomysł ten został już wdrożony w 2020 r. Poprzez Program Ochrony Płac (PPP) – program pożyczki gwarantowanej, który umorzy dług, jeśli pożyczkobiorca zastosuje się do określonych instrukcji. W obliczu zbliżającej się zapaści gospodarczej wszelkie pożyczki zostaną umorzone, jeśli obywatel zgodzi się uczestniczyć w „Światowym programie spłaty zadłużenia”, finansowanym przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW). Aby umorzyć wszystkie długi, obywatele będą musieli zrezygnować z posiadania jakiejkolwiek własności prywatnej, zaakceptować powszechny dochód podstawowy i zapisać się na harmonogram szczepień przeciwko COVID-19 i COVID-21.

Wraz z rozpoczęciem się blokad i sankcjami ekonomicznymi obywatele będą mogli podróżować i gromadzić się na stadionach i obiektach publicznych ze wszystkimi dotychczasowymi swobodami, o ile przedstawią dowód tożsamości potwierdzający, że zostali zaszczepieni wszystkimi obowiązkowymi szczepieniami Covid-19 i COVID-21 . W Kanadzie we wszystkich prowincjach i na wszystkich terytoriach zakłada się obozy dla zatrzymań, aby zmusić ludzi do przestrzegania nowych planów. Kanadyjski informator ujawnił, że ten identyfikator szczepionki będzie w Kanadzie nazywany kanadyjskim HealthPass.

Informator ostrzega, że ​​światowi przywódcy w Australii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Nowej Zelandii będą dążyć do „całkowitej i całkowitej wtórnej blokady znacznie surowszej niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy kroczącej”. Te nowe blokady zostaną przesunięte w listopadzie 2020 r. Do stycznia 2021 r. Poprzez zwiększenie liczby testów COVID-19 i liczby przypadków.

 

TYRANIA Lock Down-owa 2020 TO TYLKO POCZĄTEK DUŻO WIĘKSZEGO PLANU

Nadchodzące plany blokady są zgodne z planem „Wielkiego Resetowania” nakreślonym przez Światowe Forum Ekonomiczne i Wydarzenie 201, zarówno finansowane, jak i forsowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów, która dąży do przestrzegania na całym świecie eksperymentów ze szczepionkami i modyfikacji genetycznych ludzi. Krajowa Komisja Doradcza Prezesa Rady Ministrów COVID-19 (utworzona w marcu 2020 r.) Doradza obecnie i naciska na PMO Kanady oraz Departament Premierzy i Gabinet w Canberze, aby zrealizowali te totalitarne plany.

Informator powiedział, że co najmniej trzydzieści procent członków komitetu zdecydowanie sprzeciwia się tym planom, ale ich głosy są zagłuszane. Stwierdzono „bardzo wyraźnie, że nic nie powstrzyma planowanych wyników” – powiedział sygnalista.

 

Kancelaria premiera Kanady przedstawiła plan, który obejmuje wtórną blokadę do grudnia 2020 r., Która będzie wdrażać ograniczenia w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów metropolitalnych i rozszerzając się na zewnątrz. Media będą przewidywać, że codzienne przypadki COVID-19 przekraczają możliwości testowe i muszą zostać ograniczone za pomocą pełnej i całkowitej wtórnej blokady znacznie surowszej niż pierwsza i druga faza krocząca. Program bezrobocia zostanie skonfigurowany jako uniwersalny program dochodu podstawowego do końca pierwszego kwartału 2021 r.

Gdy szczepionki są wprowadzane na rynek, wszystkie wirusy, mutacje i urazy wywołane szczepionkami zostaną obwinione o „trzecią falę”, która obejmuje wyższy wskaźnik śmiertelności i wyższy wskaźnik zakażeń. Każdy, kto nie zgadza się na szczepionki, zostanie pozbawiony prawa do swobodnego podróżowania i albo będzie przetrzymywany w ośrodkach izolacyjnych, albo będzie monitorowany w areszcie domowym, dopóki nie zgodzi się na to.

W tym czasie placówki medyczne osiągną szczytową wydajność, a rząd zaostrzy ograniczenia dotyczące blokowania, wprowadzając trzecią blokadę do drugiego kwartału 2021 r. Oczekuje się dużych niedoborów zapasów, załamania łańcucha dostaw i niestabilności gospodarczej, ponieważ wszyscy ludzie są zaangażowani uniwersalny program dochodu podstawowego mający na celu ograniczenie głodu, bezdomności i niepokojów społecznych. Oczekuje się, że do trzeciego kwartału rządy rozmieszczą personel wojskowy w głównych obszarach metropolitalnych i na drogach w celu utworzenia punktów kontroli podróży. Te taktyki zostały już przetestowane w 2020 roku. Każdy, kto jest uzależniony od tych systemów, zostanie zmuszony do przestrzegania harmonogramu szczepień HealthPass. Każdy, kto się z tym nie zgadza, będzie uważany za „zagrożenie dla zdrowia publicznego” lub „wróg państwa”.

Informator powiedział, że dysydenci nie będą tolerowani. „Zasadniczo powiedziano nam, że naszym obowiązkiem jest upewnić się, że opracujemy plan, który zagwarantuje, że to się nigdy nie wydarzy. Powiedziano nam, że uczestnictwo leży w najlepszym interesie osoby ”.

„Kiedy kilku członków komitetu bezlitośnie naciskało na odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówią, najpierw będą żyć pod rygorem blokady na czas nieokreślony. Ci, którzy odmówią „odmówienia udziału” w programie umorzenia długów, „zostaliby uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaliby przeniesieni do izolatek”.

„Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie opcje, uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą pozostawać w izolatce na czas nieokreślony w ramach kategorii poważnego ryzyka dla zdrowia publicznego i skonfiskować cały ich majątek”.

Autor: 
zzz
Źródło: 
akariaryaca.com
Polub Plportal.pl:

Reklama