Ten kadr pokazuje głupotę restrykcji oraz wiary w wielką śmiertelność koronawirusa (FOTO)

Reklama

śr., 05/27/2020 - 06:21 -- zzz
W sieci krąży kadr z transmisji TVP1 z Mszy świętej na Jasnej Górze, na której lansował się proaborcyjny prezydent Andrzej Duda. Ukazuje ono głupotę obecnie panujących restrykcji oraz to, że wiara w wielką śmiertelność SARS-Cov-2 jest dla głupich.

Na zdjęciu widzimy urzędników i kapłanów przez obrazem z wizerunkiem Matki Bożej. Na samym przodzie jest klęczący prezydent Duda. On i urzędnicy mają na twarzach maski.

Tuż obok zaś siedzą kapłani. Oni masek nie mają. I wszystko jest ok.

Zobacz obraz na Twitterze

To tylko jeden z wielu przykładów, gdzie widać totalną głupotę obostrzeń. Dopiero co Internet obiegły zdjęcia premiera Mateusza Morawieckiego z innymi urzędnikami, gdzie rozrechotani i bez masek siedzą razem przy jednym stoliku w restauracji. Tymczasem według restrykcji taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, gdyż grozi za to nawet do kilkudziesięciu tys. zł kary od sanepidu.

 

Piotr Wielgucki@Matka_Kurka

Takie zdjęcie, to PiS-owska "Sowa i Przyajciele", tylko hasło się zmieniło nie "chuj z tą Polską Wschodnią", ale "chuj z frajerami". Bawimy się "pandemię" i zbawców narodu, którzy chronią Polaków przed Lombardią, ale wiemy, że to wielkia brednia, którą kupuje "ciemny lud". Brawo!

Zobacz obraz na Twitterze

276

14:28 - 23 maj 2020

Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności

Ludzie o tym mówią: 88

– Przepisy są różne do różnych sytuacji – skomentował ten fakt Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy Błażej Spychalski w programie „Kawa na ławę” w TVN24.

 

Nie każdy ma tak dobre zdrowie, że kagańcem gębę sobie przykryje

Niezależni - Punktujący ksiądz - Każdy jest panem swojego podwórka ...

Punktujący ksiądz - Każdy jest panem swojego podwórka

Umiejętność rozmowy z policjantem ? Rzadkość, bo kto ma taką odwagę. Zwłaszcza teraz w czasach pandemii, gdy cierpliwość, a raczej jej brak u funkcjonariuszy staje się tematem numer jeden. Jesteśmy zdania, że niezależnie od okoliczności policjanci z presją powinni sobie radzić w każdej z sytuacji, tylko że to już inna bajka na dłuższą debatę. W tym przypadku wskazanym na filmie funkcjonariuszom do zarzucenia w zasadzie nic nie ma. Spełniali tylko swoją powinność narzuconą z góry.

 

Autor: 
ZZZ
Źródło: 
http://kontrrewolucja.net/
Zagłosowałeś na opcję 'down'.
Polub Plportal.pl:

Reklama