W Hollywood powstaje film, w którym Chrystus będzie… lesbijką

Reklama

ndz., 06/28/2020 - 13:56 -- zzz

Chrześcijanie protestują przeciwko dopuszczeniu do dystrybucji filmu „Habit”. Jest to kolejny firm powstający w Hollywood, w którym mamy do czynieni z bluźnierstwami i drwiną z Jezusa Chrystusa. Bóg ma być przedstawiony jako kobieta rozwiązła, angażująca się w związki lesbijskie.

 

W główną bohaterkę wcieliła się aktorka Bella Thorne. To dziewczyna, której seksualny fetyszem jest Jezus Chrystus. Przebiera się ona za zakonnicę, aby uniknąć konsekwencji handlu narkotykami. W roli Jezusa w ciele kobiety pojawia się natomiast Paris Jackson, córka zmarłego muzyka Michaela Jacksona.

Intencją filmu jest wywołanie skandalu poprzez bluźnierstwo na masową skalę. Jest jeszcze szansa, aby zatrzymać tę skandaliczną produkcję i nie dopuścić do jej rozpowszechniania. Wystarczy podpisać petycję w linku poniżej. Angażują się w to chrześcijanie z całego świata.

Można sobie wyobrazić skandal, gdyby na cel został wzięty zostałby judaizm bądź islam. Chrześcijaństwo jest atakowane bez pardonu. 

Wszystkie podpisy pod petycją zostaną wysłane do Donovana Leitcha, producenta filmu, oraz firm związanych z produkcją. 

„Dzięki petycji możemy wywrzeć presję na firmy produkujące film, aby zrezygnowały z dystrybucji oraz pokazać Hollywood, że jesteśmy zdolni stworzyć skuteczną koalicję na rzecz obrony naszych wartości religijnych, by sprzeciwiać się podobnym produkcjom w przyszłości” – piszą autorzy protestu.

Autor: 
ZZZ
Źródło: 
brulion24.pl/
Polub Plportal.pl:

Reklama