ISIS POKAZAŁO WIDEO Z EGZEKUCJI. DZIECKO ZABIŁO CHRZEŚCIJANINA

Reklama

czw., 01/23/2020 - 05:04 -- zzz

USA twierdzi, że ISIS zostało pokonane i zmasakrowane, ale terroryści z tej organizacji nadal zabijają. Wrzucono do sieci makabryczne wideo z egzekucji chrześcijanina. Zamordowało go… dziecko!

ISIS znowu zabijachrześcijan, a agencja informacyjna Amaq udostępniła wideo z egzekucji, którą przeprowadzono prawdopodobnie w Nigerii w prowincji Borno. Zamaskowane dziecko zapowiedziało kolejne zbrodnie, a następnie zastrzeliło nigeryjskiego chrześcijanina.

Brutalna egzekucja - chrześcijanin zamordowany przez dziecko z ISIS

 

ISIS W PODSTAWÓWCE
Terroryści uczyli w szkole w Europie. Chcieli wykorzystać dzieci?
Jak pisze „Daily Mail”, dziecko prawdopodobnie miało 8 lat. Jego ofiara to mężczyzna z grupy 11 chrześcijan, którzy w Boże Narodzenie zostali porwani przez Boko Haram. Nagranie opublikowała organizacja SITE Intelligence Group, która śledzi działalność dżihadystów.

Nie zatrzymamy się, dopóki nie dokona się zemsta za całą przelaną krew – zapowiada młody terrorysta z nagrania. „Daily Mail”.

Dziecko-morderca oświadczyło, ze zabicie chrześcijanina jest zemstą za śmierć terrorystów i na pewno nie jest to ostatnia taka zbrodnia. Media przypominają, że to nie pierwszy raz, gdy ISIS wykorzystuje dzieci jako „lwiątka kalifatu”, by zabijały wrogów. 
 

Autor: 
zzz
Źródło: 
Planeta
Polub Plportal.pl:

Reklama