ISLAM: 30-LATEK POŚLUBIŁ 8-LATKĘ. DZIEWCZYNKA NIE PRZEŻYŁA NOCY POŚLUBNEJ

Reklama

ndz., 10/20/2019 - 10:10 -- zzz

Pedofilia w krajach muzułmańskim jest zjawiskiem, które było, jest i będzie tolerowane, akceptowane oraz kultywowane przez islamskie społeczeństwa. Głównym punktem wyjścia jest postać Mahometa, który sam był dewiantem. Poślubił Aiszę, gdy ta miała 6 lat, a 3 lata później zaczął uprawiać z nią seks. „Prorok” Mahomet jest osobą, która uważana jest za główny wzór do naśladowania dla każdego muzułmanina. Dodając fakt, że w islamie prawo szariatu stawiane jest wyżej, niż prawo karne – efekty są przerażające. Przeciętny Muzułmanin ma więc świetne alibi do seksu z dziećmi – wystarczy, że powie, iż naśladował Proroka, a lewackie sądy będą robiły wszystko, aby przypadkiem go nie ukarać.

W krajach zachodnich pedofila jest postrzega, jako jedno z najcięższych przestępstw, a kiedy trafią do więzienia, czeka ich los, na który założyli. Są jednak kraje, w których ludzie żyją w taki sposób, że dorośli mężczyźni mogą nawet poślubić wybrane przez siebie dziecko.

Lokalne władze Bliskiego Wschodu starają się walczyć z takim postępowaniem, ale wielu ludzi nadal jest wiernych przerażającej tradycji. O straszliwej sprawie poinformował korespondent wojenny Mustafa Kazemi.

W Khash Rod w afgańskiej prowincji Nimruz, pewien bogacz i mułła (interpretator doktryny islamu), wybrał sobie na żonę 8-latkę pochodzącą z ubogiego domu. Ojciec sprzedał mullę córkę, prawdopodobnie dlatego, że miał dług i nie był w stanie go spłacić. Tym samym skazał dziecko na śmierć.

30-latek poślubił 8-latkę i postanowił od razu uczynić ją swoją pełnoprawną żoną. Nie oszczędził dziecku "uroków" nocy poślubnej. Dziewczynka nie była jednak gotowa ani psychicznie ani fizycznie na inicjację seksualną, więc jej mąż poniósł porażkę. To rozjuszyło go do tego stopnia, że wpadł w szał i dopuścił się straszliwej zbrodni.

Mułła wziął nóż i bezlitośnie rozciął pochwę dziecka. Potem odbył z przerażoną i zbolałą dziewczynką stosunek i pozostawił ją na pewną śmierć. Dziecko wykrwawiło się i zmarło około 5 nad ranem.

Jej śmierć nie poruszyła męża, który kazał jedynie "sprzątnąć ten bałagan" kobietom z wioski. Następnego dnia została ona pochowana na lokalnym cmentarzu. To wszystko nie mieści się nam w głowie, a dla niektórych ludzi wciąż jest codziennością.

Autor: 
zzz
Źródło: 
plportal.pl
Polub Plportal.pl:

Reklama