Marsz Niepodległości jako impreza nazistów. Skandaliczny film podczas uroczystości w Jerozolimie

Reklama

pt., 01/24/2020 - 09:03 -- zzz

Podczas Światowego Forum Holokaustu, którego kulminacyjne obchody odbyły się w czwartek po południu (23.01.2020) w Jad Waszem, Polacy zostali po raz kolejny opluci i znieważeni przez Żydów. Podczas celebry pokazano film, w którym zestawiono przedwojenny niemiecki nazizm i Holokaust z dniem dzisiejszym i przykładami antysemityzmu oraz neoznazimu. Wśród obrazków z nazistowskimi flagami i ze swastykami na kirkutach oraz pokazującymi napaści na Żydów na ulicach znalazły się kadry z Marszu Niepodległości pod biało-czerwoną flagą. Pokazano tez baner Młodzieży Wszechpolskiej.

Mateusz Kosiński@mateusz_kosa_

Światowe Forum Holokaustu w Jerozolimie - filmik przedstawiający współczesny antysemityzm - zestawienie zdewastowanych nagrobków żydowskich i polskich flag

Osadzony film

 

Wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Tomasz Kalinowski zapowiedział, że sprawa trafi do sądu. – Na Światowym Forum Holocaustu doszło do znieważenia Polski i Polaków. Patriotyczny Marsz Niepodległości zrównano z aktami neonazistowskimi. Jako Stowarzyszenie Marsz Niepodległości będziemy dochodzić sprawiedliwości przed sądem – napisał Kalinowski na Twitterze.

Tomasz Kalinowski@kalinowski__

Na Światowym Forum Holocaustu doszło do znieważenia Polski i Polaków. Patriotyczny Marsz Niepodległości zrównano z aktami neonazistowskimi. Jako @StowMarszN będziemy dochodzić sprawiedliwości przed sądem.

Zobacz obraz na Twitterze

 

 

Autor: 
zzz
Źródło: 
wprawo/plportal.pl
Polub Plportal.pl:

Reklama