POLSKI ŻYD O OLDZE TOKARCZUK: JEŚLI CHCE PANI BYĆ ZGWAŁCONA TO JEDŹ DO SZWECJI

Reklama

ndz., 12/15/2019 - 15:30 -- zzz

Shalom bracia! Dzisiaj powiem o Olga Tokarczuk, Polska Noblistka i jej powiązania z syjonizmem i lewakami. 

Ojciec Noblistki był zasłużonym komunistą na wysokim stanowisku. Polacy nie mordowali Żydów i nie byli kolonizatorami, bo sami byli mordowali i okradani. Może ktoś z pani rodziny mordował Żydów? Polacy pomagali Żydom, mimo że groziła im za to kara śmierci. Pani to taka Żydo-Komunistka. Ubolewa pani, że w 2014 roku Polacy nie przyjęli imigrantów w przeciwieństwie do Szwecji, którzy teraz tam bogacą pulę genetyczną gwałcąc Europejki, siedząc na zasiłku, podpalając samochody.

Jeśli pani chce mieć spalony samochód i żeby panią gwałcili albo pani sąsiadkę, to niech pani jedzie do Szwecji. Pani brzydzi się polskości, bo panią finansują syjoniści. Pani jest syjonistką, pani Olgo Tokarczuk. Ma pani swoją syjonistyczną nagrodę Nobala i co z tego, jak pani się dawno sprzedała Sorosowi. Pani nie jest Polką, pani się polskości brzydzi, a MY Polacy brzydzimy się panią.


 

Jeśli pani walczy o prawa zwierząt i prawa kobiet, to dlaczego pani nie walczy o prawa tych najbardziej bezbronnych kobiet — tych w łonie matki - tych nienarodzonych? O ich prawa pani nie walczy - tyle w pani hipokryzji.

Autor: 
zzz
Źródło: 
plportal.pl
video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama