W Amerykańskiej telewizji mówi się wprost, 447 ma uzasadnienie i będzie realizowana.

Reklama

ndz., 05/19/2019 - 18:36 -- zzz

W Amerykańskiej telewizji mówi się wprost, 447 ma uzasadnienie i będzie realizowana.

 

Polska już wypłaciła zadośćuczynienie Żydom:

Treść układu między Rządem Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej i Rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki dotyczącego roszczeń obywateli amerykańskich z 16 lipca 1960 r., twierdzi co następuje:

 

​​

 

595839336151774542523878_glaVQ3tFLiyi4lXTrQHZlyUc4kGH1omY.jpg

 

595839336151774643686378_8Xz0mEGsgeVt8jhoBuiW1oMAzUkZzhXm.jpg

Bezpodstawne roszczenia na podstawie "dziedzictwa rasy"

Zdaniem organizacji żydowskich mienie bezspadkowe powinno podlegać procesom restytucyjnym, a beneficjentem winny być organizację reprezentujące daną grupę ludzi (np. WJRO - w przypadku pożydowskiego mienia bezspadkowego).

Żądanie bezpodstawnych roszczeń polega na tym, że jakaś organizacja żydowska, która reprezentuje jakieś ofiary holokaustu, ma roszczenia wobec jakichś nieruchomości, tylko na podstawie tego, że jacyś członkowie tej organizacji twierdzą, że ich jacyś dziadkowie kiedyś tam mieszkali i chcą teraz odzyskać tę nieruchomość. Jest to pogwałcenie polskiego prawa spadkowego, bowiem jeśli nie ma spadkobierców lub zmarły nie sporządził testamentu, majątek przechodzi na własność skarbu państwa. Egzekucja takich roszczeń stawiłaby Żydów ponad prawem i można by to porównać do absurdalnego przykładu, że co Żyd dotnie, staje się żydowskie na zawsze i żadne prawo nie ma znaczenia.

Żydzi taką samą logikę zastosowali w okupowanej Palestynie i na syryjskich Wzgórzach Golan, opierając prawo własności na podstawie zapisów w Starym Testamencie sprzed dwóch tys. lat.

 

Przypomnijmy: 

Ambasador Izraela przy ONZ Danny Danon uznał zapisy w Biblii, jako żydowskie prawo do ziemi palestyńskiej, także na okupowanym na Zachodnim Brzegu.

"Bóg dał ziemię ludowi Izraela w Genesis, kiedy zawarł przymierze z Abrahamem", powiedział Danon, czytając fragment Biblii
„To jest nasz czyn na naszej ziemi” - powiedział.

„Przez dwa tysiąclecia Żydzi na całym świecie modlili się trzy razy dziennie za nasz długo oczekiwany powrót do domu na Syjon i Jerozolimy".

Autor: 
Z.B.
Źródło: 
plporatal.pl
video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama