WE FRANCJI PO MARIHUANIE WOLNO MORDOWAĆ ŻYDÓW

Reklama

czw., 07/18/2019 - 22:48 -- zzz

26-letni imigrant, który zamordował dwa lata temu swoją żydowską sąsiadkę, nie będzie odpowiadał przed sądem, ponieważ palił marihuanę i był niepoczytalny, zdecydował francuski sędzia. 66-letnia Sarah Halimi została w swoim mieszkaniu w nocy zadźgana nożem przez napastnika krzyczącego „Allahu akbar”, a następnie zrzucona z trzeciego piętra, co miało sugerować samobójstwo.

Sarah Halimi

Zamordowana Sarah Halimi

Morderca, Kobili Traore, nie miał żadnej historii choroby psychicznej i pierwsza obserwacja psychiatryczna, wykazała, że jest poczytalny i może odpowiadać przed sądem. Wówczas sędzia prowadzący sprawę – i decydujący, czy przesłać ją do sądu – skierował Traore na powtórne badania psychiatryczne, w których orzeczono, że z powodu palenia marihuany nie odpowiada za swoje czyny. Sędzia zdecydował, że procesu nie będzie a teraz ma podjąć decyzję co do dalszych losów mordercy: leczenie psychiatryczne, odwyk czy uwolnienie.

Dwa lata temu Traore spotykając córkę zamordowanej na klatce schodowej nazwał ją „brudną Żydówką”. W czasie przesłuchania po zatrzymaniu powiedział, że morderstwo kazał mu popełnić Koran. (g)

Autor: 
ZZZ
Źródło: 
euroislam.pl
Polub Plportal.pl:

Reklama