ŻYDZI CHCĄ ODSZKODOWAŃ OD KARJÓW ARABSKICH ZA RZEKOMO POZOSTAWIONE MIENIE

Reklama

pon., 01/06/2020 - 13:28 -- zzz

Izrael przygotowuje się do uzyskania 150 miliardów dolarów odszkodowania za własność Żydów, którzy wyemigrowali z arabskich krajów do okupowanej Palestyny ​​w Izraelu.

Jak podała gazeta, metoda szacowania wartości nieruchomości rozpoczęła się w 2002 roku. Ustawodawstwo dotyczące odszkodowań dla arabskich Żydów zostało przekazane przez izraelski parlament w 2010 r. Negocjacje rozpoczęły się w arabskich lokalizacjach międzynarodowych w 2017 r.

Zgodnie z raportem dochodzenie odszkodowania obejmie nieruchomości z Iraku, Iranu, Syrii, Jemenu, Egiptu, Maroka, Tunezji i Libii. Według doniesień w styczniu Izrael planował wysunąć kwotę około 250 miliardów dolarów w arabskich enklawach międzynarodowych po tym, jak rząd federalny w Tel Awiwie przeprowadził po cichu analizę wartości mienia i mienia pozostawionego przez Żydów.

Roszczenia dla Żydów z krajów arabskich, mają globalnego inspiratora - są to organizacje żydowskie, które twierdzą, że około 856 000 Żydów z 10 arabskich enklaw międzynarodowych - wraz z Algierią i Libanem - uciekło lub zostało wydalonych w trakcie "Nakba" w 1948 r., kiedy 800 000 Palestyńczyków zostało wydalonych, a 532 wioski zostały zniszczone przez stworzenie państwa Izrael.

Zgodnie z rosyjskim nadawcą RT, były brytyjski poseł George Galloway potępił izraelski pomysł w celu uzyskania odszkodowania. „Izrael zbombardował i zniszczył reaktory jądrowe w Iraku około 25-30 lat w temu. Czy Irak będzie za to rekompensowany przez Izrael? ”

„Izrael zajął i zaanektował część Syrii - Wzgórza Golan - i wydobywa tam ropę i czerpie wodę z wodonośnych Wzgórz. Czy Izrael zrekompensuje to Syrii? ”

Powołując się na Libię i Iran, dodał, że w niektórych z tych krajów zamrożono fundusze w Stanach Zjednoczonych na poczet roszczeń. „Izrael może starać się o te fundusze, zwracając się do sądów amerykańskich. Cała sprawa może być śmieszna, gdyby nie ta rzeczywistość. ”

Według Maan Information Company, w nadchodzących tygodniach oczekuje się, że wezwania do odszkodowania zostaną prawdopodobnie przedstawione premierowi Izraela Benjaminowi Netanjahu.

 

Przypomnijmy:

Bezpodstawne roszczenia na podstawie "dziedzictwa rasy"

Żydzi chcą wyłudzić od Polski ponad 350 miliardów dolarów za rzekome mienie bezspadkowe.

Zdaniem organizacji żydowskich mienie bezspadkowe powinno podlegać procesom restytucyjnym, a beneficjentem winny być organizację reprezentujące daną grupę ludzi (np. WJRO - w przypadku pożydowskiego mienia bezspadkowego).

Żądanie bezpodstawnych roszczeń polega na tym, że jakaś organizacja żydowska, która reprezentuje jakieś ofiary holokaustu, ma roszczenia wobec jakichś nieruchomości, tylko na podstawie tego, że jacyś członkowie tej organizacji twierdzą, że ich jacyś dziadkowie kiedyś tam mieszkali i chcą teraz odzyskać tę nieruchomość. Jest to pogwałcenie polskiego prawa spadkowego, bowiem jeśli nie ma spadkobierców lub zmarły nie sporządził testamentu, majątek przechodzi na własność skarbu państwa. Egzekucja takich roszczeń stawiłaby Żydów ponad prawem i można by to porównać do absurdalnego przykładu, że co Żyd dotnie, staje się żydowskie i żadne prawo nie ma znaczenia.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 
theunionjournal.com/plportal.pl
Polub Plportal.pl:

Reklama