CHIŃSKI MILIARDER: KORONAWIRUS ZABIŁ JUŻ 50 TYS. LUDZI

Reklama

wt., 02/11/2020 - 07:15 -- zzz

Cały świat drży przed epidemią zabójczego wirusa z Chin. Koronawirus wykryty w Wuhan zabił ponoć ponad 900 osób - ale to oficjalne statystyki...

Jaka jest prawdziwa skala rozprzestrzeniania się koronawirusa? Ile osób się nim zaraziło i ile zmarło? Władze Chin są dość oszczędne w informowaniu świata o tym, co dzieje się w ich kraju. Twierdzą, że są w stanie zapanować nad epidemią. Już kilkanaście dni temu zamknęli miasto Wuhan, całkowicie odcinając je od świata.

Gdy wirus został wykryty, władze Chin miały uciszać mówiące o nim osoby. Kilka dni temu okazało się, że za ukrywanie chorych, obywatelom grożą nawet kary śmierci. Tymczasem według przecieków z epicentrum epidemii wynika, że ofiar są nie setki, a tysiące.

1200 ciał dziennie
Chiński miliarder Guo Wengui oskarża władze kraju o kłamstwo. Mężczyzna jest jednym z najbogatszych ludzi w kraju i cieszy się świetną opinią. Teraz ostrzega świat i zapewnia: Chiny nie mówią wam, jak jest naprawdę.

Wengui twierdzi, że w Chinach zmarło ponad 50 000 tysięcy osób, a nie jak podaje się oficjalnie, ponad 900. Codziennie, przez ostatnie dwa tygodnie, do krematorium trafiać miało 1200 ciał!

Już w pierwszych dniach wybuchu epidemii pisaliśmy między innymi o pielęgniarce, która mówiła o prawdziwej skali zagrożenia. Później pojawiły się informacje, że krematorium w Wuhan nie nadąża z pracą, a w wyniku epidemii zmarło już 24 tysiące osób. W poniedziałek szef WHO stwierdził, że oficjalna liczba zarażeń może być jedynie wierzchołkiem góry lodowej. Jaka jest prawda?

 

Autor: 
zzz
Źródło: 
O2.PL
Zagłosowałeś na opcję 'down'.
Polub Plportal.pl:

Reklama