Mordowano dzieci dla organów. Siedziba zbrodniczej organizacji w Izraelu

Reklama

ndz., 04/07/2019 - 12:17 -- zzz

W ubiegłym roku liczba zabiegów przeszczepów narządów wzrosła o prawie 30%, ale liczba dobrowolnych dawców altruistycznych ze względu na uratowanie życia wzrosła nieznacznie.

 

A oto, co dzieje się w rzeczywistości. Rzekomo altruistyczni dawcy...

Drastyczny film z sali operacyjnej został usunięty z YouTube. Pokazywał dziewczynkę około trzech lat. Dziewczynka krzyczy z obawy, co się z nią stanie. Koszmar dziecka kończy się śmiercią. Dwóch mężczyzn, którzy są Turkami, niczym krwiożercze demony, rozcinają żyjące ciało dziecka i pobierają organy do przeszczepu. W sali, gdzie oprawcy dokonują rzezi, są liczne worki na śmieci z częściami organów z ciał innych dzieci zabitych w ten sam sposób.

Libańska gazeta ad-Diyar poinformowała, że władze tureckie transportują małe dzieci i rannych Syryjczyków, do szpitali tureckich w Antalya i Iskenderun. Transport ludzi z przeznaczeniem na organy kontrolowany jest przez turecką policję i służby specjalne.

Z rannych Syryjczyków, po znieczuleniu, chirurdzy pobierają zamówione wcześniej przez Żydów narządy, a następnie są zabijani i grzebani gdzieś przy tureckiej granicy.

Gazeta prowadząca śledztwo informuje, że wiele krajów europejskich zamawia organy przez żydowską organizację z siedzibą w Izraelu. Potwierdzili to syryjscy lekarze, którzy przybyli z Niemiec, Francji i Belgii, aby zadbać o rannych. 

Gazeta ad-Diyar podkreśla, że Federalna Służba Bezpieczeństwa FSA, wie o całym procederze. Syryjczycy z regionu Aleppo przewożeni są do tureckich szpitali, gdzie czyha na nich śmiertelne niebezpieczeństwo.

FSA współpracuje z niektórymi syryjskimi karetkami, które transportują rannych do szpitali w Turcji, gdzie organy pacjentów są usuwane i sprzedawane. Wiele znalezionych ciał pozbawionych jest narządów, jak oczy i nerki itp.

H ad-Diyar, ujawniła, że niektórzy tureccy lekarze potwierdzili, że spośród 60.000 rannych cywilów i żołnierzy, których przewieziono do Turcji, organy zostały usunięte z 15,622. Ich ciała zostały wysłane z powrotem do Syrii, by je pochowano.

We wrześniu 2009 roku, policja New York rozbiła gang przestępców, który składał się z Żydów. Szef grupy przestępczej, nazywany „kosher nostra”, był rabinem Icchak Levi Rosenbaum z Brooklyn (Nowy Jork).

Dochodzenie wykazało, że algierskie dzieci były uprowadzone w zachodnich regionach Algierii. Następnie zostały one przetransportowane do Maroka, gdzie miejscowi „Chirurdzy” wycinali nerki i inne organy. Po zbrodniczym zabiegu, „materiał” został przemycony do Izraela, gdzie został sprzedany w cenie od 20 do 100 tysięcy dolarów za nerkę.

W efekcie pięć amerykańskich rabinów, trzech burmistrzów miast i dwóch członków Zgromadzenia Ustawodawczego New Jersey zostali aresztowani przez funkcjonariuszy FBI. Aresztowania były wynikiem dwuletniego międzynarodowego śledztwa Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii i Izraela. Śledztwo wykazało liczne przypadki korupcji, szantażu politycznego, pranie brudnych pieniędzy i handlem ludzkimi organami.

ŻYDZI I BLACK TRANSPLANTHOLOGY.

Ukraina: Transporty zasobów ludzkich z ciał „ukraińskiego gojów”?

Według agencji Bloomberg, Izrael sprowadzał transporty „gojów” z Azerbejdżanu, Białorusi, Brazylii, Mołdawii, Nikaragua, Peru, Rumunii, Turcji, Uzbekistanu, Ukrainy, Filipin, RPA, Ekwadoru. 

W 2009 roku ukraiński pisarz Wiaczesław Goodin oskarżył Izrael o porwania 25.000 ukraińskich dzieci, a masowa demonstracja odbyła się w pobliżu izraelskiej ambasady w Kijowie pod hasłem: „Ukraina nie jest w Strefie Gazy, nie można nam porywać dzieci.” W 2015 roku szef gminy żydowskiej w Charkowie Eduard Khodos powiedział, że głównym efektem „rewolucji godności” jest to, że „306 deputowanych Rady Najwyższej Ukrainy ma prawo do izraelskiego obywatelstwa. 

Ukraiński filozof i pisarz Wiaczesław Gudin na spotkaniu Akademii oskarżył Izrael, że przez dwa lata ponad 25.000 ukraińskich dzieci było ofiarami „polowania na organy”

Na poparcie swoich słów, Gudin opowiedział historię ukraińskiego obywatela, który wyjechał do Izraela w poszukiwaniu 15 ukraińskich dzieci, które rzekomo zostały przyjęte przez miejscowe rodziny zastępcze. Według tego źródła, dzieci nie odnaleziono, a ślady dochodzenia doprowadziły go do izraelskich szpitali chirurgicznych. Dzieci wyparowały i nigdzie nie można ich było znaleźć. Ślad po dzieciach urywa się w Szpitalach. Goodin powiedział, że tego rodzaju informacje powinny być dostępne dla wszystkich Ukraińców, tak aby dowiedzieć się prawdy, co stało się z ukraińskimi dziećmi. 

Dochodzenie nie zostało przeprowadzone przez oficjalne organy izraelskie, a komunikat na izraelskich stronach internetowych został skasowany.

W 2007 roku wybuchł skandal na Ukrainie, sprawcą był obywatel izraelski Michael Zis, oskarżony o handel organami do przeszczepów. ZIS został zatrzymany w dniu 13 października 2007 w Doniecku na wniosek organów ścigania. Oskarżono go o rekrutację dawców do transplantacji organów ludzkich. Jednak żydowski „biznesmen” został przewieziony do Izraela po interwencji Julii Tymoszenko, a po przybyciu do Tel Awiwu, Zis został zwolniony. 

Należy zauważyć, że żydowski proceder „czarnej transplantologii” był również ukierunkowany także na Serbów i Palestyńczyków.

1998-2008, Serbia, Kosowo. 

W Izraelu już od kilku dziesięcioleci aktywnie działa „szeroko znana w wąskich kręgach” klinika transplantologii, gdzie za dobre pieniądze bez kolejki, można zmienić „zużyte ciało”. Rynek ten był szczególnie aktywny w latach 1998-99. Wysyłano wówczas ciała Serbów. W zbrodniczy proceder osobiście był zaangażowany „Lider Demokratycznej Partii Kosowa” Hashim Thaciego. Okrucieństwem, jakim się wykazał nadano mu przydomek „węża”. Potem został premierem Kosowa. Wprowadził tzw. „Prawo cara”. Wolno zabijać gojów i ich dzieci.

W swojej nowej książce, Ishak Shapiro, szef jesziwy „Yeshoef Khai” jesziwy, zadaje pytanie: „Kiedy Żydowi wolno zabijać gojów (nie-Żydów)?”

Odpowiedź IT: prawie zawsze. Nawet jeśli mówimy o bardzo małych dzieciach.

Książkę „Prawo cara” nie można znaleźć na półkach w zwykłych sklepach lub w katalogach produktów drukowanych, Pierwsza strona książki zawiera opinie rabinów Icchaka Dov Lior Ginzburg, Yaakov Yosef i innych.

Książka jest rozprowadzana za pośrednictwem Internetu, można ją również nabyć w jesziwie, kierowanej przez Icchaka Szapiro. 230-stronicowy „przewodnik zabijania gojów” (ta książka nazywa się w „Maarive”) kosztuje tylko 30 szekli.

Autor rozpoczyna od przypomnienia, że istnieje zakaz zabijania nie-Żydów, ale jest to dozwolone . Przypomina nam, że Żyd musi przestrzegać Siedem Przykazań synów Noego. „ Nie ma zakazu zabicia goja, który naruszył przykazanie". Autor pisze, a ponadto podkreśla, że morderstwo w tym przypadku możliwe jest dopiero po odpowiedniej decyzji sądowej.

Morderstwo nie-Żyda, według rabina, jest również możliwe, gdyby „stwarza zagrożenie dla ludzi z Izraela.”
Rabin mówi również, że nie-Żyd może być zabity, jeśli zostanie zabity przez Żyda.

Wreszcie, Icchak Shapiro analizuje sytuację, w której dopuszcza się zabijanie „dzieci złoczyńców”. Mówi, że można to zrobić, kiedy dorosną. Dopuszczalne jest zabicie dzieci nieżydowskich liderów w celu zwiększenia presji na rodziców.

Gazeta zauważa, że Icchak Ma'ariv Shapiro nigdy nie używa słowa „Arab” lub „Palestyńczyk” w swojej książce. Ale w gazecie znajduje się fraza: „Ten, kto jest w temacie, będzie w stanie zrozumieć.”

 

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 
plportal.pl/jewworldorder.org
Polub Plportal.pl:

Komentarze

Wysłane przez Kasia (niezweryfikowany) w
A skąd mają organy, ja czytałam o tym już dawno z innych źródeł. I proszę nie opowiadać, że to nie prawda

Wysłane przez Mira (niezweryfikowany) w
Stara bajka dowiedzone ze nie prawda nie piszcie bzdury i kłamstwa dowód ze nieprawda pochodzi z komisji UN

Wysłane przez Piotr Nowik (niezweryfikowany) w
Pierwsza fotografia dzieci somalijskich zrobiona w Egipcie, dokładnie w Aleksandrii, gdzie znaleziono te pocięte przez Arabów dzieci. Podaję link: https://velvetnews.it/2016/07/14/traffico-organi-cadaveri-bambini-somali/

Wysłane przez Anka (niezweryfikowany) w
Piotr Nowik, przeczytałeś artykuł z linku który podajesz? Ktoś ich jednak wszystkich organów pozbawił....

Wysłane przez Icek Kwakwakowski (niezweryfikowany) w
https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/horror-wyciekly-zdjecia-martwych-dzieci-na-farmie-organow-drastyczne-zdjecia-dr18-aa-Gd4h-jgHG-R6sS.html

Wysłane przez Andrzej Tyran (niezweryfikowany) w
Uważam że nie da się udowodnić brak zjawiska w tak rozległym środowisku.

Wysłane przez Mirek (niezweryfikowany) w
Jaki portal taki artytuł - 100% kłamstwa nie popartego żadnym wiarygodnym linkiem do źródła. Szukałem w prasie amerykańskiej, tureckiej i izraelskiej. Nic, głucha cisza

Wysłane przez Piotr Nowik (niezweryfikowany) w
...tyle, że wskazuje na to, iż to Arabowie handlują ludźmi i wycinają im ograny na handel https://velvetnews.it/2016/07/14/traffico-organi-cadaveri-bambini-somali/

Wysłane przez Renia (niezweryfikowany) w
Z pewnością to wszystko będzie zweryfikowane w *ydowskich mediach, które są na całym świecie i będzie we wszystkich wiadomościach TVP, Polsat i TVN - dla tych co nie potrafią samodzielnie myśleć a lojalnym głównym mediom... bądźcie tylko cierpliwi :(

Wysłane przez Patryk (niezweryfikowany) w
Wątpię że kiedykolwiek w TV zobaczymy czy usłyszymy prawdę. TVP stało się stacją Polityczną, nie wspomniano o 3 maja czy 11 maja tego roku. Nie mówi się o strefie gazy, po prostu nie mówi się o faktach

Wysłane przez Piotr Nowik (niezweryfikowany) w
Pierwsze zdjęcie w rzeczywistości przedstawia zwłoki somalijskich dzieci, które znaleziono w Aleksandrii, czyli w Egipcie. To Arabowie mordują ludzi dla organów. Nawet TVN puszczała film na ten temat. https://velvetnews.it/2016/07/14/traffico-organi-cadaveri-bambini-somali/

Wysłane przez mementomori (niezweryfikowany) w
na czyje zamówienie wycinano organy ludzkie? Dokąd je wysyłano? Gdzie dokonywano przeszczepów? Aby pobrać żywą wątrobę, trzeba wyciąć ją z żywego człowieka, tak jest z wszystkimi organami.!!!

Wysłane przez Emilia (niezweryfikowany) w
Temat porywania dzieci w celu pobrania organów ujawnili dziennikarze ze Szwecji w 2009 roku. Za tym procederem stali rabini, była sprawa sądową w USA...

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:
11 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Reklama