NAJWIĘKSZYMI WROGAMI BIAŁEJ SUPREMACJI SĄ BIALI FACECI, KTÓRYM WYDAJE SIĘ, ŻE SĄ KOBIETAMI

Reklama

czw., 07/02/2020 - 21:05 -- zzz

Okazuje się, że niektórzy z największych „hejterów” białych ludzi wolą „białą czekoladę”, że tak powiem.

 

Wzywają do likwidacji białych, obwiniają ich nawet za huragany a tymczasem prywatnie się z nimi umawiają i żenią. Kongresmenka Ilhan Omar wręcz porzuciła czarnego męża na rzecz "white upgrade"! Ale ile to mówi o samych tych facetach?

Jeśli chodzi o ich randki, okazuje się, że niektórzy z największych anty-białych aktywistów mogą wcale nie tak bardzo nienawidzić białych ludzi. Użytkownicy Twittera kpią z drwiących postaci - od Ilhana Omara, przez profesora Cambridge Priyamvada Gopala, po redaktora Washington Post Karen Attiah.

Redaktorka Washington Post, Karen Attiah, wysłała na Twittera, aby wyrazić swoją skrajną nienawiść do białych kobiet.

Okazuje się jednak, że może być po prostu zdenerwowana, że ​​białe kobiety konkurują z nią na rynku randkowym dla białych mężczyzn. Użytkownik Twittera Drugi biurokrata wykopał ziemię .

Attiah nie jest jedynym „obudzonym” białym hejtem o sprzecznej psychice seksualnej. Zjadliwa nienawidząca i utrzymująca się profesorka z Cambridge zaczęła świergotać, by wyrazić swój gniew na białych ludziach.

Zabawne, że jej tweet zatytułowany „Whites Lives Don't Matter” został zakazany przez Twittera. Ale czy jej nienawiść do białych ludzi była po prostu niewłaściwie umieszczona i źle ukierunkowana frustracja seksualna? Pisz kredą do kolejnego białego hejtera o smaku białej czekolady. Archiwum tutaj .

Co za pornograficzny, obrzydliwy i wypaczony fetysz, który można upublicznić.

 

W innych wiadomościach Ilhan Omar rozwiodła się ze swoim somalijskim mężem, aby poślubić swojego konsultanta politycznego Tima Mynetta.

Ilhan Omar z poprzednim mężem Ahmedem Hirsi

Ilhan Omar ożenił się ponownie.

W środę wieczorem demokratyczny prawodawca ogłosił, że związała węzeł niewiele ponad pięć miesięcy po złożeniu wniosku o rozwód od byłego męża Ahmeda Hirsi.

Rzecznik Omara potwierdził LUDZI, że Omar, 38 lat, poślubił Tima Mynetta. Według NBC News Mynett jest konsultantem politycznym w firmie E Street Group, która wcześniej współpracowała z kampanią Omara.

"Ożenić się!" Omar podpisał czarno-białe selfie tej pary. „Od partnerów w polityce do partnerów życiowych, tak błogosławionych. Alhamdulillah . ”

„Byli małżeństwem islamskim i prawnym”, rzecznik Omara powiedział LUDZI.

Ona i jej były mąż Hirsi mają troje dzieci. Kongresmenka wystąpiła o rozwód z Hirsi na początku października, a podział został sfinalizowany na początku listopada, według Associated Press. [Ludzie]

Oto jej nowy mąż, Tim Mynett.

Ilhan Omar wcześniej oświadczył, że Ameryka nie jedzie już do kraju białych ludzi.

„To nie będzie kraj ksenofobów” - powiedział Omar. „To nie będzie kraj białych ludzi”.

„To nie będzie kraj niewielu” - powiedział Omar. „To kraj wielu”.

„To kraj, który powstał na podstawie historii ludobójstwa Indian amerykańskich, na plecach czarnych niewolników, ale także przez imigrantów” - powiedział Omar. [Breitbart]

Inny bohater obudzonej lewicy, Alexandria Ocasio-Cortez, ma chłopaka, Riley Roberts, który wygląda na spokrewnionego z Hernánem Cortés, Hiszpanem, który podbił Meksyk w 1521 roku.

Ocasio-Cortez obwiniał białych ludzi za spowodowanie huraganów, które zabiły mniejszości w Puerto Rico i Luizjanie.

Reprezentant Alexandria Ocasio-Cortez w środę obrócił rasę na zmiany klimatu i huragany, przypisując emisje „głównie białych” korporacji i społeczności za wyciskanie ostatnich burz, które kosztują „głównie czarno-brązowe życie” w Luizjanie i Portoryko.

Nawet gdy republikanie z Republiki Republikańskiej argumentowali, że tania energia elektryczna z paliw kopalnych pomogła wyciągnąć ponad miliard ludzi z ubóstwa na całym świecie, demokrata nowojorska zapytała świadka o to, czy „globalne południe i wspólnoty kolorów” ponoszą ciężar klimatu „ spustoszenie."

„[Ludzie], którzy powodują zmiany klimatu, ludzie, którzy są odpowiedzialni za największą emisję, czy też społeczności, czy korporacje, są przeważnie biali, prawda?” zapytała podczas przesłuchania w podkomisji ds. nadzoru nad domem i reformy rządu ds. praw obywatelskich i swobód obywatelskich. [Washington Times]

Polityka rzeczywiście sprawia, że ​​ludzie są dziwni. Nie jest do końca jasne, dlaczego biali mężczyźni odgrywają tak uprzywilejowaną rolę w randkowym życiu „obudzonych” nie-białych aktywistów. Będziemy Cię informować na bieżąco o tej ważnej historii.

Autor: 
ZZZ
Źródło: 
revolver.news
Polub Plportal.pl:

Reklama