KTO DOPUŚCIŁ SIĘ PROFANACJI MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ?

Reklama

sob., 04/27/2019 - 22:41 -- zzz

Kukłę Judasza zdrajcy ujrzał cały świat za sprawą mediów sterowanych przez obłąkane środowiska żydowskie i lewicowe, ale o profanacji w Płocku Matki Boskiej Częstochowskiej w „aureolach” z tęczą, nikt nie chce napisać, a rządowe notable milczą, jak zaklęci.

Profanacji rzekomo dokonali pedały i lesbijki z Wiosny Roberta Biedronia.

O profanacji poinformowała w internecie Kaja Godek.

– Jesteśmy w #Płock.u, bronimy ks proboszcza Tadeusza Łebkowskiego przed agresją #lgbt i #GW. W nocy doszło do kolejnej profanacji. Rozklejono w okolicy, w tym na toalecie toi-toi, wizerunek MB Częstochowskiej w aureolach z homotęczy – napisała działaczka prolife na Twitterze.

O tej skandalicznej profanacji Matki Boskiej wypowiedział się Rafał Ziemkiewicz.

– Pan minister Brudziński, pan Prezydent Andrzej Duda i inni tak zatroskani, gdy Polacy spalą kukłę albo wariat wybije szybę – coś, być może? – pytał na Twitterze Ziemkiewicz.

Na temat ataków na księdza Łebkowskiego głos zabrał również jeden z liderów Konfederacji Korwin Braun i Narodowcy, Grzegorz Braun.


– Kilka dni temu w Płocku dokonana została napaść, najście na kościół, profanacja grobu Pańskiego, napaść na księdza werbalna z przepychanką z wiernymi. Co więcej, to najście zostało ponowione. Ale co się okazuje? Otóż najścia dokonali aktywiści sodomiccy. Są to aktywiści partii Wiosna Roberta Biedronia – powiedział Grzegorz Braun.

Autor: 
OSA
Źródło: 
PLPORTAL.PL
video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama