Imigracja to zakamuflowany podbój Europy. Na milion uchodźców prawie 800 tysięcy to mężczyźni

Reklama

czw., 11/01/2018 - 14:36 -- zzz

W latach 2014-2016 więcej mężczyzn niż kobiet ubiegało się o azyl w całej UE, ale z różnicami w poszczególnych grupach wiekowych. Istnieją kolosalne różnice w proporcji kandydatów płci męskiej do żeńskich między państwami członkowskimi UE.

 

Biorąc pod uwagę obecną złożoność przepływów migracyjnych i różnorodność indywidualnych powodów ubiegania się o azyl w poszczególnych krajach, konieczne są dalsze badania, aby wyciągnąć wnioski z przyczyn. W odniesieniu do decyzji w sprawie azylu Eurostat informuje, że w 2014 r. Blisko połowa (45%) decyzji azylowych w pierwszej instancji w UE-28 dała pozytywne wyniki, czyli przyznanie statusu uchodźcy lub ochrony uzupełniającej, lub zezwolenie na pozostanie z przyczyn humanitarnych. 

 

 

Sprowadzanie do Europy prawie samych mężczyzn może być celowym działaniem, aby dokonać podmiany ludności ponieważ powstaje nierównowaga płci i część białych mężczyzn nie będzie miała partnerki i dzieci - będą jedynie wykorzystani do pracy na świadczenia socjalne dla imigrantów.

Warto zauważyć, że podczas każdej inwazji i zajęcia terytorium mężczyźni którzy przejęli terytorium mieli dzieci z kobietami na podbitych terenach, a mężczyźni z zajętych terenów ginęli albo byli bezdzietni. Podczas II Wojny Światowej 200 tys. Francuzek miało dzieci z Niemcami. 

https://ciekawostkihistoryczne.pl/2015/04/21/setki-tysiecy-francuzek-sypialy-z-nazistami-jak-ukarano-kobiety-kolaborujace-na-lezaco/

Hiszpania nie jest zamieszkana przez rdzennych mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego. Dowodzą temu najnowsze badania DNA. Około 4500 lat temu wszyscy mężczyźni zamieszkujący tereny Hiszpanii zostali wymordowani przez nowo przybyły lud z Azji.

https://wiadomosci.wp.pl/hiszpania-rdzenni-hiszpanie-wygineli-4500-lat-temu-6301628235449985a

 

Podobna sytuacja wystąpiła u Maorysów. Z badań DNA wynika, że 96 proc. maoryskich kobiet pochodzi z regionu Tajwanu ale 2/3 mężczyzn pochodzi z Nowej Gwinei. Jedynie jedna trzecia maoryskich mężczyzn ma rdzenne pochodzenie z Tajwanu.
https://en.wikipedia.org/wiki/M%C4%81ori_people#Origins

 


Z badań DNA wynika, że podobna historia wystąpiła w Ameryce Południowej podczas kolonizacji. Mężczyźni z Europy podbili Amerykę Południową i mieli dzieci z lokalnymi kobietami a lokalni mężczyźni zginęli lub nie mieli dzieci.
https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-541298/Conquistadors-slaughtered-South-Americas-men-took-women-DNA-study-shows.html

 

Ze statystyk na stronie rządowej wynika że przytłaczająca większość imigrantów w Polsce, którzy przyjechali z krajów muzułmańskich to mężczyźni
W pierwszej połowie tego roku, Polska przyjęła 2980 imigrantów z Bangladeszu. Z tej grupy kobiety to zaledwie 43 osoby czyli 1.44 proc. wszystkich osób które przyjechały do Polski z Bangladeszu. Z Pakistanu przyjęliśmy 420 osób w pierwszej połowie tego roku, zaledwie 14 to kobiety.
https://www.mpips.gov.pl/analizy-i-raporty/cudzoziemcy-pracujacy-w-polsce-statystyki/

 

 

Polacy często śmieją się z zachodniej poprawności politycznej, ale w Polsce zachodzą podobne procesy. Imigranci spoza Europy którzy przyjechali do Polski to prawie sami mężczyźni, a Polscy mężczyźni będą im finansować naukę i świadczenia socjalne:

- Ustawa "Mieszkanie na Start" która pozwala cudzoziemcom otrzymywać dopłaty do czynszu z polskeigo budżetu przez okres 15 lat
https://www.rp.pl/Cudzoziemcy/311299968-Uczelnie-walcza-o-zagranicznych-studentow.html
- Finansowanie obcokrajowcom studiów (dopłata z budżetu wynosi 13 tys. zł na zagranicznego studenta)
https://www.rp.pl/Cudzoziemcy/311299968-Uczelnie-walcza-o-zagranicznych-studentow.html

W Polsce mamy początki propagandy podobnej jak na zachodzie. Charakterystyczne dla tej propagandy jest, że zawsze promowane są związki imigrant - europejka, ale unika się promowania związków imigrantka - europejczyk. Jeżeli połączymy to ze sprowadzaniem prawie samych mężczyzn to mam wrażenie, że jest to celowe działanie. 
Oczywiście takie działanie państwa nie ma to nic wspólnego z tolerancją. Gdyby chodziło o tolerancję to wpuszczano by do Polski podobną ilość mężczyzn i kobiet, a w kampaniach rządowych promowano by wszystkie związki, a nie tylko imigrant-europejska.

Izrael broni się przed ekspansją innych kultur wykorzystujących demografię i małżeństwo. W Izraelu, podobnie jak w państwach muzułmańskich, prawo ogranicza związki międzywyznaniowe. Małżeństwo w Izraelu może być zawarte tylko pod nadzorem wspólnoty religijnej - w praktyce oznacza to, ograniczenie możliwości zawierania małżeństw międzywyznaniowych. Izraelczycy wyjeżdżają poza granicę Izraela aby wziąć ślub międzywyznaniowy, ale Izrael często odmawia takim małżeństwom prawa pobytu. Z ponad 3000 wniosków składanych co roku o prawo pobytu w Izraelu, tylko 1 proc. zostaje zaakceptowany. Izraelski Sąd Najwyższy podtrzymał prawo, które ogranicza Palestyńczykom zawierającym małżeństwa z obywatelami Izraela możliwość starania się o prawo do zamieszkania w Izraelu.

 

Uzasadnienie wyroku Izraelskiego Sądu Najwyższego.Przestrzeganie praw człowieka nie może doprowadzić do "narodowego samobójstwa" - napisał w uzasadnieniu decyzji sędzia Grunis.

https://en.wikipedia.org/wiki/Marriage_in_Israel
https://wiadomosci.wp.pl/uciekaja-z-izraela-na-cypr-by-wziac-slub-6036648279880833a
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-nie-zgadza-sie-na-mieszane-malzenstwa/4cft0

 

 

Sprowadzanie mężczyzn do Europy jest promowane przez media popierające podmianę ludności. 
Niemiecka edycja Huffington Post, oficjalnie wzywa do zniesienia narodu niemieckiego i masowej imigracji z Afryki i Azji aby doprowadzić do podmiany ludności. Dziennikarz nie krępuje się i pisze w tytule artykułu o zniesieniu narodu niemieckiego.

Link do artykułu
https://www.huffingtonpost.de/entry/umvolkt-uns-deutsches-volk-muss-abgeschafft-werden_de_

Tłumaczenie artykułu
https://translate.google.pl/translate?sl=de&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.huffingtonpost.de%2Fentry%2Fumvolkt-uns-deutsches-volk-muss-abgeschafft-werden_de_5b439482e4b048036ea12cf8%3F&edit-text=&act=url

Autor: 
zzz
Źródło: 
epthinktank.eu/wykop/plportal.pl
video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama