Islamski imigrant do Duńczyka: „Jesteście zwierzętami, będziecie eksterminowani!”

Reklama

ndz., 05/03/2020 - 15:01 -- zzz

Duński polityk o poglądach antyislamskich, Rasmus Paludan, demonstrował wraz ze swoją partią „Stram Kurs” (Twarda Linia) w szkole w Århus – drugim co do wielkości mieście w Danii. Mężczyzna wszędzie musi poruszać się z obstawą policji, ponieważ jego życiu zagraża niebezpieczeństwo ze strony imigrantów.

Podczas manifestacji członkowie partii nagrywali odbiór, z jakim się spotkali. Na jednym z nagrań widać agresywnego imigranta, krzyczącego na młodego Duńczyka. Chociaż trudno jest rozróżnić wszystkie słowa, Kim Møller, autorka blogu politycznego Uriasposten, przepisała to, co słychać w filmie.

„Mamy więcej dzieci. Wy macie jedno lub dwa. Za dziesięć lub piętnaście lat w tym kraju będzie więcej muzułmanów niż Duńczyków. Duńczycy mają pięć milionów, jesteś prawie wymarłym człowiekiem. Pieprzysz się ze zwierzętami, dlatego nie masz dzieci…”

„Wy, Duńczycy, jesteście eksterminowani. Jesteście jak zwierzęta… Nigdy nie będę Duńczykiem, chcę mieć mentalność i tradycję, ale wsadzę sobie w dupę duński paszport i Duńską Partię Ludową, spalę duński paszport… Nie zintegrujemy się, będziemy dalej pieprzyć swoje społeczeństwo… Ssaj ku***a!” – miał krzyczeć migrant.

Ostatnimi czasy w Danii muzułmanie dali wyraz swojej dominacji, niszcząc mury chrześcijańskiego kościoła. W Wielkanoc namalowali graffiti, głoszące: „Zdobywamy Danię. Nie ma boga poza Allahem!”

 

Autor: 
zzz
Źródło: 
pantarhei24.com
video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama