Najczęściej Czytane

Przerażające 1000-letnie chińskie praktyki wiązania stóp w kształt lotosu
Przerażające zdjęcia pokazują 1000-letnią chińską praktykę wiązania stóp. Okaleczano palce w "lotosowy" kształt.  Makabryczne zabiegi przeprowadzano na dziewczętach w wieku zaledwie czterech lat.
Wykaz pomników i miejsc w Polsce, gdzie gloryfikowane są bandy OUN – UPA
Oto wykaz pomników i miejsc w Polsce, gdzie gloryfikowane są bandy OUN – UPA. Na tej liście, pojawiło się sześć miejsc, skalanych obecnością monumentów poświęconych banderowcom:
Państwa, w których wolno bić dzieci...
Chłosta i biczowanie wciąż jeszcze są legalne w 34 państwach wyznaniowych, tradycyjnych. Konwencja ONZ o prawach dziecka oraz inne międzynarodowe i regionalne traktaty o prawach człowieka, wymagają od państw członkowskich zakazu kar cielesnych
ZAMIAST ŁÓŻECZKA MIELIŚMY MIEJSCE NA CMENTARZU
Pod koniec siódmego miesiąca ciąży lekarze powiedzieli nam, że mamy nie robić sobie nadziei. Kiedy jechaliśmy na wyznaczony termin porodu, to nie mieliśmy niczego dla Oliwki. Ani ubranek, ani łóżeczka. Mieliśmy tylko miejsce na cmentarzu.
Winston Churchill: faszyści w przyszłości będą sami nazywali siebie antyfaszystami
- Kiedyś Winston Churchill mówił, że faszyści w przyszłości będą sami nazywali siebie antyfaszystami i, niestety, te słowa okazały się prorocze.
Bangladesz proponuje sterylizację uchodźców Rohingya
Lokalni urzędnicy z Bangladeszu zaproponowali władzy centralnej dobrowolną sterylizację muzułmańskich Rohingya, którzy przebywają w obozach dla uchodźców. Plan obejmuje sterylizację mężczyzn i kobiet.
W tym mieście wstyd mieć jedną dziewczynę, bo wszyscy mają po TRZY
Miasto Dunguan to naprawdę niezwykłe miejsce, bo mężczyźni nie mają tam żadnych szans na samotność co więcej, na randkach to kobiety płacą rachunki. Wielu mężczyzn na całym świecie niepokoi pytanie, jak znaleźć dziewczynę, ale nie mieszkańców
PROPAGANDOWE KŁAMSTWA NA TEMAT BASZSZARA AL ASADA
Kto był w Syrii przed wybuchem wojny domowej wie doskonale, że al-Asad nie był i nie jest żadnym krwiożerczym dyktatorem. To media zachodnie: USA, EU i Izrael wykreowały al-Asada na sadystę – dyktatora.
Humanitarny artysta zdobi tatuażami piersi kobiet cierpiących na raka
Rak piersi jest najczęstszym typem nowotworu wśród kobiet. Pacjentki, które muszą poddać się częściowej lub pełnej mastektomii często postrzegają to jako utratę kobiecości.
Żydzi w odwecie za terroryzm burzą domy islamistom, a Europejczycy malują serduszka na chodnikach
Izrael wie jak postępować z terrorystami muzułmańskimi. Wystarczy podejrzenie, a dom w którym mieszkał zamachowiec jest burzony przez buldożery. Nie ma innego wyjścia i takie prawo należy zastosować w Europie. Dość poprawności politycznej. Europejski
Odebrać Niemcom przywileje i zastosować zasadę proporcjonalności
Niemiecka mniejszość w Polsce stoi ponad prawem i należy to znieść. Otóż, grupa Polaków w Niemczech (niemieckich obywateli o polskich korzeniach) to około 2,5 mln, grupa Niemców w Polsce to ok. 150 tys. Niemcy otrzymują od 600 tys. do 1 mln euro na p
Jak Wirtualna Polska fałszuje nastroje społeczne
Sprawa wystąpienia Merkel przeciwko Polsce znakomicie wykazuje skalę fałszowania opinii internautów przez WP i zapewne inne niemieckie portale. Poniżej 2 screeny, odległe w czasie o niecałą godzinę.
Najdłużej żyjący człowiek w historii świata, Mbah Gotho, wkrótce skończy 146 lat
Najdłużej żyjącym człowiekiem na Ziemi jest Indonezyjczyk Mbah Gotho, który wkrótce skończy 146 lat. Dokumenty wskazują, że mężczyzna urodził się w 1870 r.
NIEMIECKI JUGENDAMT DZIAŁA JAK ZA HITLERA - KRADNIE I GERAMANIZUJE POLSKIE DZIECI
Jugendamt, to przestępcza organizacja, której ojcem chrzestnym był Adolf Hitler. Podczas II Wojny Światowej ukradła 200 tys. polskich dzieci. Jugendamt nadal działa i nadal kradnie dzieci pod pozorem rzekomej złej opieki rodziców. Za każde zrabowane
MAPA KOSZTÓW ŻYCIA NA ŚWIECIE W 2018
Czy zastanawiałeś się kiedyś, gdzie są najdroższe kraje świata? Stół może wiele powiedzieć, ale przekształcić ten stół w jedną dużą, kolorową mapę świata i nagle wyniki stają się o wiele bardziej interesujące. W MoveHub wzięliśmy dane z indeksu wskaź
ZAPROSILI WIELE GWIAZD. TYLKO DODA ZGODZIŁA SIĘ ODWIEDZIĆ DZIECI CHORE NA RAKA
Jak co roku w Dzień Dziecka, fundacja Spełnionych Marzeń zaprasza celebrytów do odwiedzania dzieci chorych na raka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Prezes fundacji rozesłał zaproszenia do wielu gwiazd.
Dalajlama: "Nie wierzę, że Hitler albo Stalin doświadczyli szczęścia po śmierci"
W prestiżowym wywiadzie dla niemieckiego czasopisma "Geo" Dalajlama zdradził, w jaki sposób udaje mu się zachować radość i optymizm, pomimo szalejącego terroryzmu, Trumpa i postawy Pekinu wobec Tybetu.
Włochy wydadzą "osadnikom" z Afryki 200 000 paszportów z wizami Schengen. Zaleją Północną Europę.
Włochy chcą przeprowadzić tajną misję i zalać Północną Europę imigrantami z Afryki i Bliskiego Wschodu.  Misja przerzutu imigrantów nosi kryptonim "opcja jądrowa". 
Barbarzyńcy opanowali Rzym. Imigranci uprawiają seks na ulicy w biały dzień
Zdjęcie opublikowane na blogu Roma fa schifo ("Disgusting Rome"), przedstawia imigranta kopulującego z prostytutką na oczach przechodniów, rzut kamieniem od biur włoskiej rady sądowniczej. Para uprawia seks w biały dzień w samym sercu Rzymu, w otocze
Uprawiali seks na ławce pod Urzędem Miasta Katowice. Zasnęli w trakcie
Uprawiali seks na ławce pod Urzędem Miasta Katowice. Zasnęli w trakcie i ktoś zrobił im zdjęcie na ławce. To teraz krąży po sieci i dziwi fakt, że do takich rzeczy dochodzi w centrum Katowic.

Strony