POLAK BOHATEREM W UK. TO ON POWALIŁ KŁEM WIELORYBA ISLAMSKIEGO TERRORYSTĘ

Reklama

sob., 11/30/2019 - 11:25 -- zzz

Gaśnica i... kieł wieloryba. Tylko tego potrzebowało trzech przechodniów, by powalić na ziemię mężczyznę, który w piątek dokonał ataku w Londynie, gdzie zginęły dwie osoby,a trzy zostały ranne. Jak się okazało, nietypowej broni - w postaci kła - użył nasz rodak. W sieci pojawił się film z zatrzymania sprawcy.

"Ci kolesie są niesamowici. Terrorysta zabił już 2 osoby, inne ranił, a oni go ścigają z kłem wieloryba i gaśnicą." - pisze jeden z dziennikarzy BBC na Twiterze. Jak dodaje, sprawca ma na sobie kamizelkę z ładunkami, ale mężczyźni nie wiedzą, że nie jest prawdziwa. Za to, jego zdaniem, prawdziwi są bohaterowie. 

 

Na dołączonym filmie widać, jak grupa trzech mężczyzn goni sprawcę, oblewa go wodą, aż w końcu powala na ziemię. 

 

Dan Walker✔@mrdanwalker

These fellas are amazing. The terrorist has already killed 2 people, injured others and they chase him down with a whale tusk and a fire extinguisher. He’s wearing a suicide vest which they don’t know is fake.
Incredible. True heroes.

FILM

Osadzony film

50,1 tys.

09:17 - 30 lis 2019

Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności

Ludzie o tym mówią: 11,1 tys.

Co ciekawe, brytyjski dziennikarz Piers Morgan poinformował na Twitterze, że mężczyzną, który do powalenia sprawcy użył kła wieloryba jest... Polak. "Warto to zapamiętać, kiedy następnym razem ktoś powie: wpuściliśmy do naszego kraju za dużo mieszkańców Europy Wschodniej" - dodał. 

Piers Morgan✔@piersmorgan

The guy with the whale tusk is a Polish chef named Luckasz.
Worth noting this for the next time someone says, ‘we’ve let too many Eastern Europeans into this country’.

Zobacz obraz na Twitterze

11,7 tys.

09:11 - 30 lis 2019

Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności

Ludzie o tym mówią: 2 225

Nietypową broń o długości ok 1,5 m Polak miał zerwać ze ściany pobliskiej hali. 

 

 

Brytyjska policja ujawniła, kim był zamachowiec z Londynu. Okazuje się, że był już znany władzom. - Sprawca piątkowego ataku na Moście Londyńskim to 28-letni Usman Khan, który wcześniej został skazany za przestępstwa związane z terroryzmem i zwolniony warunkowo z więzienia w ubiegłym roku...

 

Autor: 
zzz
Źródło: 
polsatnews
Polub Plportal.pl:

Reklama