Imam w Warszawie: Spróbuj zadrzeć z Polakami, a będziesz potrzebować karetki, nie policji 

Reklama

pon., 12/02/2019 - 12:04 -- zzz

Znany muzułmański komentator odwiedził Mazowsze. Na Twitterze zamieścił wpis, w którym krótko podsumował, co myśli o Warszawie i ogólnie o Polsce.

Muzułmański komentator jest zachwycony. Mohamad Tawhidi, znany na Twitterze jako "Imam of Peace" (Imam pokoju), odwiedził Warszawę w tym roku i był pod dużym wrażeniem tego, co zobaczył.

Polska jest "wolna od dżihadu i nonsensu" – stanowczo stwierdził komentator. Na Twitterze zamieścił w niedzielę swoje zdjęcie z Pałacem Kultury w tle. Podkreślił, że w Warszawie mógł chodzić wolno po ulicach i czuł się bezpiecznie. "Ochrona nie była potrzebna", zaznaczył.

 

Spróbuj zadrzeć z ich narodowym bezpieczeństwem, a będziesz potrzebować karetki, nie policji – napisał "Imam pokoju".

 

Mohamad Tawhidi ma kontrowersyjne poglądy. Stoją one w kontrze do poglądów wielu innych muzułmanów. Pochodzący z Iranu, a mieszkający w Australii "Imam pokoju" twierdzi, że islam musi zostać zreformowany, aby przetrwać.

Uważa, że niektóre islamskie teksty powinny zostać zakazane. Zakazem według niego powinna być objęta m.in. księga Sahih al-Buchari, która, jak mówi, jest wykorzystywana jako podstawa ideologiczna wielu aktów terroryzmu.

Imam of Peace✔@Imamofpeace

Picture taken in Warsaw, Poland earlier this year.

Jihad-free, nonsense-free, safe and based Poland.

No bodyguards needed. Walk free.

Mess with their national security and you will need an ambulance, not the police.

Zobacz obraz na Twitterze

11,9 tys.

19:31 - 1 gru 2019

Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności

Autor: 
zzz
Źródło: 
o2.pl/plporat.pl
Polub Plportal.pl:

Reklama