POLACY SĄ WŚCIEKLI: Góral mówi, co myśli o bolszewickiej polityce PIS

Reklama

ndz., 10/25/2020 - 08:44 -- zzz

Jedną z ulubionych rzeczy w polityce są krótkie przebłyski szczerości. Piękny pokaz szczerości zaprezentował wicerzecznik PiS Radosław Fogiel, który wprost uzasadnił, dlaczego partia zatrudnia głównie wedle klucza: „mierni, ale wierni”. 

"Z podobnym problemem mierzyliśmy się, kiedy sprawowaliśmy władzę w latach 2005-2007. Wtedy poszliśmy w kierunku bardzo eksperckim, właśnie otwartych konkursów, jeśli chodzi o rady nadzorcze. Trafiali tam eksperci z rynku, trafiały osoby z tytułami naukowymi, z SGH, z innych uczelni. No i problem okazał się taki, że ich sposób myślenia o gospodarce, o zarządzaniu był zupełnie sprzeczny z tym, co Prawo i Sprawiedliwość ma w swoim programie".

Obrazowym przykładem nieudolności PIS jest Stadnina Koni w Janowie Podlaskim lub Elektrownia Ostrołęka, którą zarządzają katecheci i hodowcy kaczek. 

Polska przez ostatnie 5 lat spadła w rankingach wolności gospodarczej, szorując po dnie daleko za krajami afrykańskimi. Polskie prawo podatkowe należy do najgorszych na świecie. Zgodnie z polityką rządu Polscy przedsiębiorcy są zamykani w aresztach, ich majątki konfiskowane. Wystarczy podejrzenie byle urzędnika lub prokuratora, którzy otrzymali stosowne instrukcje. 95% prokuratorskich wniosków o areszt jest realizowanych przez sądy, które straciły niezależność.

Polacy są wkurzeni nieudolnością marksistowskim rządem. Upadła służba zdrowia, upadają firmy, upada rolnictwo. Protestują przedsiębiorcy, rolnicy, a teraz kobiety po skandalicznym wyroku TK.

Partia rządząca pod pretekstem pandemii zamyka gospodarkę, a Polacy boją się o swoją przyszłość, boją się o przyszłość swoich dzieci. Przez ostatnie kilka lat PIS podwyższył kilkadziesiąt różnych podatków, co wywołuje wściekłość.

Warto posłuchać, co myśli góral o polityce PIS:

Video

Baca mówi co myśli o obecnej sytuacji w Polsce

Autor: 
zzz
Źródło: 
plportal.pl
video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama