Oto sekret udanego małżeństwa Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa

Reklama

śr., 04/21/2021 - 11:42 -- MagdalenaL

Zdjęcie: Arek Socha / Pixabay

Mówią, że w Hollywood małżeństwa nie trwają długo. Oczywiście, że tak nie jest w przypadku Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa, którzy wbrew wszystkiemu są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Oprócz tego, że są sławni to mają jeszcze jedną cechę, która zwykle prowadzi każdy związek ku upadkowi: jest to duża różnica wieku między nimi. Dlatego nie ma większej dumy dla pary, niż pokazywanie wszystkim każdego dnia, jak bardzo się mylili, kiedy wątpili w ich wieczną miłość, którą obiecali sobie 18 listopada 2000 roku. Wówczas wtedy wypowiedzieli te słowa: „tak, chcę”. Jest to osobisty sukces, którego sekretem brytyjska aktorka zechciała się podzielić ze swoimi fanami w nowym wywiadzie dla WSJ Magazine, w którym otwarcie mówi o powodach, dla których uważa, że dziś czyli 20 lat później są nadal razem.

„Przede wszystkim nadal świetnie się razem bawimy. Mój mąż jest 25 lat starszy ode mnie, to żadna tajemnica. Żaden romantyczny związek nie byłby normalny, gdyby nie było wzlotów i upadków. Jednakże naszą stałą jest wzajemna miłość i szacunek. Nigdy nie straciliśmy poczucia humoru i nadal bardzo lubimy towarzystwo, które dla siebie tworzymy”- wyjaśnia aktorka.

„Oczywiście powodem, dla którego mój mąż i ja spędzamy razem tyle czasu jest to, że w przeciwieństwie do większości par nigdy nie mieliśmy stałej pracy od 9:00 do 17:00. Na przykład albo pracuję 16 godzin dziennie albo w ogóle nie pracuję. I  on jest taki sam" - stwierdza, tym samym podkreślając niestabilność zawodu aktorskiego.

„Przez cały czas trwania naszego związku mieliśmy okazję spędzić wiele godzin wspólnie we dwoje. Dzięki temu mogliśmy mieszkać 12 lat na wyspie na Bermudach, aby wychowywać nasze dzieci. Jeśli doda się do tego, że szanujemy przestrzeń drugiego i że nasze poczucie humoru jest wieczne to nie trzeba już nic więcej wyjaśniać” – podsumowuje aktorka.

Autor: 
Claudio M. de Prado, tłum. Karolina Pietrzak
Źródło: 
https://www.glamour.es/celebrities/noticias/articulos/asi-que-este-es-el-secreto-del-exito-del-matrimonio-entre-catherine-zeta-jones-y-michael-douglas/57303
Polub Plportal.pl:

Reklama