Suri Cruise, 15-letnia nastolatka w Nowym Jorku

Reklama

śr., 04/21/2021 - 11:56 -- MagdalenaL

Zdjęcie: Ylanite Koppens / Pexels

Jeansy z niskim stanem, biały crop top, skórzana katana i bardzo długie włosy... W niedzielę 18 kwietnia Suri Cruise świętowała swoje 15 urodziny, daleko od sukienek w kwiatki, które nosiła jeszcze zaledwie 2 lata temu.

Córkę Toma Cruise’a i Katie Holmes zauważono na ulicach Nowego Jorku, kiedy świętowała z przyjaciółmi swój wielki dzień: pozowała do zdjęcia z pięknym bukietem białych i różowych goździków. Stanowiło to też okazję do zauważenia podobieństwa między nią a jej 42-letnią popularną mamą, której jest istną kopią. Pandemia zobowiązuje, więc zarówno jubilatka jak i jej przyjaciele przestrzegali zasad bezpieczeństwa: nosili maseczki i zdjęli je tylko do zdjęć albo podczas jedzenia lodów.

Wszystkiego najlepszego z okazji 15 urodzin, słoneczko!”

Matka Suri również świętowała wielki dzień, publikując na swoim instagramie czarno-białe zdjęcia córki. „Wszystkiego najlepszego z okazji 15 urodzin, słoneczko! Kocham Cię”, napisała Katie Holmes dodając mnóstwo wykrzykników i emoji. „Nie mogę uwierzyć, że masz już 15 lat!” dodaje gwiazda serialu Dawson. Post został polubiony przez ponad 187 000 osób.

 

Autor: 
Narjiss ESSAFI, tłum. Aleksandra Kaszubowska
Źródło: 
https://madame.lefigaro.fr/style/suri-cruise-cheveux-longs-blouson-jean-fete-15-ans-anniversaire-new-york-200421-196215
Polub Plportal.pl:

Reklama