Mężczyzna z Północnej Karoliny po raz trzeci wygrał na loterii

Reklama

śr., 09/15/2021 - 14:59 -- MagdalenaL

Źródło zdjęcia: @nclottery (twitter)

Amerykanin Terry Splawn z Północnej Karoliny trzykrotnie wygrał nagrodę w loterii, kupując los na loterię w tym samym sklepie.

Zostało to zgłoszone na stronie internetowej loterii.

Po raz pierwszy fortuna uśmiechnęła się Terry w 2017 roku. Kupił los na loterię w sklepie spożywczym na stacji benzynowej na Old Charlotte Road w Concord. Wtedy mężczyzna wygrał milion dolarów.

Dwa lata później Amerykanin ponownie kupił bilet w tym samym sklepie ㅡ i ponownie wygrał. Wziął milion dolarów w loterii o wartości 150 milionów dolarów.

Mężczyzna miał szczęście po raz trzeci w poniedziałek 6 września. Kupił los na loterię za 20 $ i wygrał 100 000 USD. Nie wszystkie pieniądze trafiły do ​​Terry'ego, ponieważ musiał płacić podatki od wygranych - zabrał do domu 70 756 dolarów.

Sam mężczyzna powiedział, że jego zwycięstwo było „niesamowite”. Jan Hannig, profesor na UNC-Chapel Hill, powiedział, że takie szczęście zdarza się bardzo rzadko, ale „nie jest niemożliwe”.

Autor: 
Irina Sitnikova / tłum. Anastasiia Vasylchenko
Źródło: 
https://hromadske.ua/posts/cholovik-z-pivnichnoyi-karolini-vtretye-vigrav-u-lotereyu-usi-prizovi-bileti-vin-kupuvav-v-odnomu-magazinchiku
Polub Plportal.pl:

Reklama