80-letni mężczyzna odnalazł zaginione rodzeństwo dzięki swojemu psu sprzątającemu śmieci

Reklama

wt., 01/11/2022 - 21:21 -- MagdalenaL

Senior połączył się ze swoim dawno zaginionym bratem i siostrą po ponad 20 latach, a to dzięki rozgłosowi, który otrzymał, ponieważ jego pies zbiera śmieci.

 

Tuż przed Bożym Narodzeniem 81-letni Alfie Kitson i jego pięcioletni hiszpański Podenco zostali przedstawieni w filmiku, w którym szczeniak zbiera śmieci i wyrzuca je do kosza.

Kitson i Millie stali się dobrze znanym widokiem na ulicach Hereford. To właśnie po nakręceniu jednego z tych regularnych obchodów Alfie został zauważony przez męża swojej siostry, gdy Millie pomagała w sprzątaniu ulic.

Rodzina była w stanie namierzyć Alfiego w wiosce Ulingswick, gdzie mieszka ze swoją żoną Judy.

Uszczęśliwiony Alfie połączył się z 84-letnim bratem Dave’em i 71-letnią siostrą Anne po raz pierwszy od ponad dwóch dekad.

Dziadek siedmiorga wnucząt oddalił się od rodzeństwa po przeprowadzce do Coin w Maladze dwie dekady temu.

Emerytowany hydraulik Alfie powiedział: „Mój brat przeprowadził się do Londynu lata temu, a moja siostra gdzie indziej - po prostu się rozeszliśmy”.

„Mieszkałem w Hiszpanii i żyliśmy po prostu swoim życiem. Wróciliśmy dopiero 18 miesięcy temu, ponieważ moja żona zachorowała”.

 

 

„Niedawno zadzwoniła do mnie wnuczka z informacją, że moja siostra Anne próbuje mnie odnaleźć. Byłem tylko osiem mil stąd”.

„Pewnego dnia wróciłem do domu i była w nim moja siostra. Następnie skontaktowała się z naszym bratem Dave’em”.

„Wszyscy dorastaliśmy w Hereford, a teraz wszyscy ponownie się spotkaliśmy” - mówi Alfie. „To było niesamowite”.

„I pomyśleć, że to wszystko dzięki nauczeniu Millie, jak wyrzucać śmieci do kosza. To po prostu niewiarygodne, naprawdę”.

 

 

„Spotkaliśmy się na wspólnym spacerze z Millie w zeszłym tygodniu i było to emocjonalne przeżycie. Planujemy spotkać się ponownie wkrótce w nowym roku”.

Millie miała zaledwie osiem miesięcy, gdy została znaleziona porzucona w worku na śmieci przywiązanym do gałęzi drzewa. To Alfie i Judy ją uratowali.

 

Alfie powiedział: „Uratowaliśmy ją, ponieważ nasz dom czuł się pusty bez zwierzęcia. Psy i koty są dużą częścią życia każdego, kto kocha zwierzęta”.

Jeśli chodzi o jej sztuczkę, mówi: „Wszystko, co muszę powiedzieć to wrzuć ten śmieć do kosza, a ona go podniesie i zrobi to. Przechodnie to uwielbiają i piesek zawsze dostaje małe oklaski”.

„Nie jest tylko częścią rodziny, ona jest rodziną i cieszymy się, że możemy pochwalić się nią innym, bo jest naprawdę niesamowitym psem”.

Autor: 
Good News Network / Tłumacz: Kamila Kula
Źródło: 
https://www.goodnewsnetwork.org/80-year-old-grandfather-reunited-with-his-long-lost-brother-and-sister/
Polub Plportal.pl:

Reklama