Zapłakana Adele ogłasza przełożenie serii koncertów w rezydencji w Las Vegas

Reklama

ndz., 01/23/2022 - 20:50 -- MagdalenaL

Adele przełożyła całą swoją trasę koncertową, która miała odbyć się w rezydencji w Las Vegas, zaledwie 24 godziny przed wydarzeniem.

„Tak mi przykro, ale moje koncerty nie są gotowe” – powiedziała fanom ze łzami w oczach na Instagramie.

„Połowa mojego zespołu ma Covid i niemożliwe było dokończenie przygotowań” – powiedziała, dodając, że „opóźnienia w dostawach” również zepsuły jej plany.

W piątek miała zagrać pierwszy z 24 koncertów w Koloseum Caesars Palace.

Ogłoszona pod koniec listopada seria koncertów Weekends With Adele miała na celu wystąpienie z dwoma koncertami w każdy weekend aż do kwietnia.

Bilety wahały się od 85 USD (60 GBP) do 685 USD (500 GBP), a Adele miała zarobić ponad 500 000 GBP za występ.

Miały to być jej pierwsze koncerty na żywo od ostatnich pięciu lat. Nie licząc dwóch dat w londyńskim Hyde Parku tego lata, są to jedyne koncerty, które zapowiedziała, by promować swój czwarty album 30.

Przemawiając na Instagramie, Adele powiedziała, że „nie spała przez 30 godzin”, próbując uratować produkcję, ale po prostu „zabrakło jej czasu”.

„Dokończenie planów na te koncerty było niemożliwe” – dodała. „Nie mogę wam dać tego, co mam w tej chwili przygotowane i jestem rozczarowana”.

Link do nagrania zamieszczonego na Instagramie wokalistki:

https://www.instagram.com/tv/CY-AYtZAgp-/?utm_source=ig_embed

Adele przeprosiła również fanów, którzy już przybyli do Las Vegas na pierwszy koncert, który miał się odbyć w ten weekend.

„Przepraszam, że tak na ostatnią chwilę. Jestem bardzo zdenerwowana i naprawdę zawstydzona i przepraszam wszystkich, którzy przylecieli z daleka”.

Dodała: „Zamierzamy przełożyć wszystkie daty, jesteśmy na tym teraz skupieni. I zamierzam dokończyć moje koncerty. Chcę, żeby to wyglądało tak, jak powinno [ale] napotkaliśmy tak wiele przeszkód i po prostu nie wszystko jest gotowe”.

Wielu fanów wspierało ją w mediach społecznościowych – mówiąc, że to była właściwa decyzja i życząc jej i jej zespołowi powodzenia.

Jednak niektórzy stracili setki dolarów na rezerwację lotów i hoteli.

32-letnia Gillian Rowland-Kain leciała już z Nowego Jorku do Las Vegas na premierowy koncert, kiedy dowiedziała się o odwołaniu z mediów społecznościowych.

„Byłam wściekła, że Adele tak czekała do ostatniej chwili z ogłoszeniem tego” – powiedziała. „Rozumiem, że dla żadnego artysty nie jest to coś łatwego do ogłoszenia, ale wczoraj na pewno wiedziała, że koncert nie będzie do jutra gotowy”.

„Brak wcześniejszego ogłoszenia z jej strony jest zdumiewający. Jestem zła i sfrustrowana”.

Rowland-Kain, która pochodzi z Brooklynu i podróżowała do Vegas ze swoją siostrą bliźniaczką, dodała, że chociaż rozumie sytuację spowodowaną pandemią Covid, anulowanie show w ostatniej chwili było „jak uderzenie w twarz”.

Josh Chavis z Kansas City mówi, że jego żona Heather zapłaciła prawie 1800 dolarów (1300 funtów) za hotel i przelot do Vegas na koncert w ten weekend.

Podczas gdy Heather była w kontakcie z firmą hotelową, Chavis powiedział BBC, że są rozczarowani – i jeśli Adele ogłosiłaby to kilka dni wcześniej, „stanowiłoby to wielką różnicę” jeśli chodzi o dokonywanie zwrotów.

„Zdajemy sobie sprawę, że cała ta sytuacja jest trudna dla wszystkich, ale jest to ogromne zaniedbanie zarówno ze strony wykonawcy, jak i osób odpowiedzialnych za organizacje koncertu” – powiedział.

Podczas swojej poprzedniej trasy koncertowej, piosenkarka również musiała odwołać dwa ostatnie koncerty na stadionie Wembley w 2017 roku po uszkodzeniu strun głosowych.

Podczas gdy Adele zmagała się z problemami produkcyjnymi i pojawieniem się zakażeń wśród swojej ekipy, inne występy w Vegas odbywały się normalnie.

Trzy tygodnie temu Katy Perry wystąpiła w tym samym miejscu, otrzymując w większości pozytywne recenzje.

Jej wymyślna i zabawna scenografia – którą nazwała „Perry Playland” – obejmuje duże mówiące meble, gigantycznego czerwonego konia na biegunach oraz tańczący budzik.

Magazyn Billboard opisał dwugodzinne show jako „po części fantazję, po części halucynację”, a Las Vegas Review-Journal nazwał go „wspaniałym przykładem tego, co może osiągnąć nieokiełznana wyobraźnia”.

Autor: 
Autor: BBC / Tłumacz: Natalia Stawicka
Źródło: 
Źródło: https://www.bbc.com/news/entertainment-arts-60078151 Grafika 1, źródło: https://ichef.bbci.co.uk/news/976/cpsprodpb/166E/production/_122924750_screenshot2022-01-20at23.19.27.png Grafika 2, źródło: https://ichef.bbci.co.uk/news/976/cpsprodpb/A6F6
Polub Plportal.pl:

Reklama